2020.02.08 00:28

Vokietijoje – triuškinanti „Eintracht“ pergalė, Italijoje savo problemų neišsprendžia „Roma“

LRT.lt2020.02.08 00:28

Penkių įvarčių fiesta ir triuškinančia Frankfurto „Eintracht“ komandos pergale prasidėjo 21-asis Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybių turas. „Eintracht“ savo žiūrovų akivaizdoje 5:0 nepaliko šansų „Augsburg“ ekipai.

Po pirmojo kėlinio šeimininkai turėjo tik minimalią persvarą – įvarčiais pradėjo pliaupti antroje rungtynių pusėje.

Po dublį pasiekė Timothy Chandleris ir Filipas Kostičius. Dar vieną įvartį pridėjo Andre Silva.

„Eintracht“ po pergalės bent laikinam kilstelėjo į devintąją poziciją. „Ausgburg“ lieka 11-oje vietoje.

Italijos „Serie A“ pirmenybėse trečią pralaimėjimą per paskutines penkerias rungtynes patyrė „AS Roma“. „Romėnai“ savo aikštėje 2:3 nusileido turnyrinės lentelės kaimynui – „Bolgona“ klubui.

„Roma“ dukart nubaudė Mosa Barrow, prie kurio prisidėjo ir Riccardo Orsolini. Šeimininkams nuo 80-os minutės teko žaisti dešimtyje, kai raudoną kortelę prieš save išvydo vienas iš saugų.

„Roma“ su 39 taškais lieka penktoje vietoje, „Bologna“ – už jų nugaros.