Naujienų srautas

Sportas2020.02.07 16:15

Į Lietuvoje vyksiantį salės futbolo čempionatą atvyks dar trys Pietų Amerikos rinktinės

LRT.lt 2020.02.07 16:15

Brazilija tapo pirmąją Pietų Amerikos šalimi, kuri užsitikrino kelialapį į Lietuvoje vyksiantį FIFA Futsal pasaulio čempionatą. Jos pavyzdžiu pasekė dar trys šalys – į Lietuvą taip pat atvyks Argentina, Venesuela ir Paragvajus, praneša Lietuvos futbolo federacija.

Pirmą kartą FIFA Futsal pasaulio čempionate žais Venesuela. Istoriniame atrankos turnyre Venesuala 3:2 nugalėjo Čilę ir jau laukia didžiosios scenos Lietuvoje.

Tuo metu Argentina, kuri gins 2016 metų pasaulio čempionų vardą, užtikrintai išsikovojo vietą žaisti ir šių metų čempionate. Atrankiniame grupių etape Argentina pelnė 14 įvarčių ir praleido vos 3, o vietą pasaulio čempionate jiems garantavo pergalė 3:1 prieš Urugvajų.

Reikia paminėti, kad Argentina prisijungė prie tokių šalių kaip Brazilija ir Ispanija, kurios yra vienintelės, žaidusios visuose FIFA Futsal pasaulio čempionatuose.

Penktą kartą iš eilės į pasaulio čempionatą pateko Paragvajus. 2016 metais ketvirtfinalį pasiekusi futsalo rinktinė savo bilietus į Lietuva užsirezervavo po pergalės prieš Kolumbiją rezultatu 4:1.

Priminsime, kad be minėtos Brazilijos, Argentinos, Venesuelos ir Paragvajaus, į 2020 metų FIFA Futsal pasaulio čempionatą, kuris vyks rugsėjo 12 – spalio 4 dienomis Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, taip pat jau pateko Portugalijos, Ispanijos, Rusijos, Kazachstano (Europa), Maroko, Egipto (Afrika) ir Saliamono salų (Okeanija) futsalo žaidėjai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi