Naujienų srautas

Sportas2020.02.07 07:48

Į mainų sūkurį patekęs ir į Klivlandą išsiųstas Drummondas: NBA nėra nei draugų, nei ištikimybės

LRT.lt 2020.02.07 07:48

Prieš užsiveriant NBA mainų langui iš Detroito „Pistons“ į Klivlando „Cavaliers“ išaminytas aukštaūgis Andre Drummondas socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalino savo skaudžiais išgyvenimais. 

2012 m. NBA naujokų biržoje 9-uoju šaukimu pakviestas ir septynis sezonus komandai atstovavęs žaidėjas liko nusivylęs, kad „Pistons“ net neįspėjo krepšininko apie galimus mainus su „Cavaliers“.

„Yra vienas dalykas, kurį išmokau apie NBA – čia nėra nei draugų, nei ištikimybės. Atidaviau savo širdį ir sielą už „Pistons“ klubą. Viskas nutiko be jokio išankstinio įspėjimo, todėl dar labiau suprantu, kad tik verslas. Myliu tave, Detroite“, – savo „Twitter“ paskyroje rašė A. Drummondas.

Krepšininkas į Klivlandą iškeliavo mainais į gynėją Brandoną Knightą, aukštaūgį Johną Hensoną ir 2023 m. NBA naujokų biržos antrojo rato šaukimą.

Naujasis „Cavaliers“ vidurio puolėjas buvo tapęs „Pistons“ veidu. Krepšininkas savo karjeroje išsiskiria puikia kova dėl atšokusių kamuolių ir per pastaruosius tris sezonus dukart buvo nepralenkiamas NBA pagal šį rodiklį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi