2020.02.06 23:55

Favoritų fiasko Ispanijos taurėje – iš turnyro sensacingai iškrito tiek „Real“, tiek ir „Barcelona“

LRT.lt2020.02.06 23:55

Netikėtai anksčiau laiko savo žygius link Ispanijos karaliaus taurės baigė abu šalies futbolo gigantai – tiek Madrido „Real“, tiek ir „Barcelona“ sensacingai pralaimėjo savo ketvirtfinalius ir tolimesnės kovos nebetęs.

Pirmieji į kovą stojo „Real“ futbolininkai, savo stadione priėmę „Real Sociedad“.

Pirmasis šeimininkus nubaudė jaunasis norvegas Martinas Odegaardas – jis savo komandą į priekį išvedė 22-ąją minutę. Įdomu tai, kad jis priklauso karališkajam klubui.

Galutinai pergalę svečiai nusikalė antrojo kėlinio starte – per tris minutes du įvarčius pelnė Alexanderis Isakas ir svečiai jau triuškino savo varžovus (3:0).

Kiek vėliau Marcelo grąžino intrigą, tačiau ją tuoj nuslopino Mikelis Merino (4:1). Pačioje mačo pabaigoje šeimininkų deficitą sumažino Rodrygo ir Nacho įvarčiai, tačiau stebuklingai išsigelbėti Zinedine`o Zidane`o kariaunai nebepavyko.

Vakarinėse rungtynėse savo didžiausių konkurentų pavyzdžių pasekė ir krito „Barcelona“ futbolininkai.

Tiesa, jų rungtynėse tokio įvarčių fejerverko nebuvo – katalonai išvykoje Bilbao „Athletic“ pralaimėjo tik 0:1, dramatiškai praleidę trečiąją antrojo kėlinio pridėtą minutę, kai tiksliai smūgiavo Inaki Williamsas.

Svečiai tradiciškai turėjo teritorinę persvarą ir kamuolį kontroliavo net 68 procentus laiko, tačiau sėkmės negarantavo net ir tai, mat „Athletic“ juos įvėlė į sau palankų žaidimą.

Be šių, du favoritus eliminavusių, komandų į varžybų pusfinalį taip pat pateko „Mirandes“ ir „Granada“ ekipos.