Sportas

2020.02.06 14:11

Traumų išretinta „Olympiakos“ nusitaikė į FIBA Čempionų lygoje žibantį puolėją

LRT.lt 2020.02.06 14:11

Pirėjo „Olympiakos“ netrukus gali sulaukti pastiprino, skelbia „Eurohoops“ šaltiniai. Teigiama, kad traumų retinama Graikijos ekipa nusitaikė į FIBA Čempionų lygoje rungtyniaujanti 29-erių amerikietį Shaquielle‘ą McKissicą.

„Olympiakos“ klubui Eurolyga yra pritaikiusi draudimą registruoti naujus žaidėjus, tačiau graikai artimiausiu metu tikisi išspręsti šią problemą ir pasiekti taikų susitarimą su Barselonoje esančia vadovybe.

Pirėjo ekipa minėtam krepšininkui pasiūlė pusantrų metų sutartį, pagal kurią vasarą bus galima nuspręsti dėl tolimesnio bendradarbiavimo.

Stambulo „Bešiktaš“ komandos garbę ginantis S. McKissicas šį sezoną Čempionų lygos vidutiniškai renka po 16,6 taško, atkovojo po 4, perima po 2,1 kamuolio ir atlieka po 2,8 rezultatyvaus perdavimo.

„Eurohoops“ priduria, kad „Bešiktaš“ negali užkirsti kelio šioms deryboms, nes sutartyje su lengvojo krašto puolėju yra numatyta galimybė išvykti į kitą komandą.

Traumas „Olympiakos“ gretose šiuo metu gydosi Tayloras Rochestie, Vasillis Spanoulis, Georgios Printezis ir Vassilis Charalampopoulos.