Naujienų srautas

Sportas2020.02.06 10:31

Lietuvos rankininkai EHF reitinge priartėjo prie 20-uko ir pateko į 3 burtų krepšelį

LRT.lt 2020.02.06 10:31

Prieš traukiant atrankos į 2022-ųjų metų Europos čempionato burtus 49 Senojo žemyno rinktinės buvo sureitinguotos, pagal pastarųjų kelių metų rezultatus, rašoma pranešime.

Lietuvos rinktinė reitinge šiuo metu užėmė 21 vietą ir liko labai arti antrojo burtų krepšelio. Tiesa, mūsų šalies rinktinė reitinguojasi aukščiausiai iš visų Baltijos šalių (latviai – 25, estai – 33) ir aplenkė net 4 ką tik pasibaigusiame Europos čempionate dalyvavusias rinktines – Lenkija, Bosnija ir Hercegovina, Ukraina, Latvija.

Būtent su lenkais, kurie šiuo metu dalijasi 25 poziciją su Latvija, mūsų šalies rinktinė žais pasaulio čempionato atrankos trečiajame etape balandžio mėnesį.

Vietą 2020 metų Europos pirmenybėse jau yra užsitikrinusios turnyro šeimininkės Vengrijos ir Slovakijos bei praėjusio čempionato finalininkės Ispanija ir Kroatija.

Būtent ispanai naujausiame reitinge užėmė pirmąją vieta, antri liko norvegai, treti kelialapį jau turintys Kroatijos rankininkai.

Burtai į Europos čempionato atranką bus traukiami balandžio 21-24 dienomis Liublijanoje. Prieš tai kovo 9 dieną dar bus ištraukti paskutiniojo pasaulio čempionato atrankos etapo burtai. Ten Lietuvos rinktinė patektų, įveikusi Lenkijos barjerą.

Europos čempionato atrankos krepšeliai:

1: Norvegija, Švedija, Danija, Vokietija, Prancūzija, Slovėnija, Čekija, Islandija.

2: Austrija, Baltarusija, Portugalija, Makedonija, Serbija, Rusija, Juodkalnija, Olandija.

3: Šveicarija, Lietuva, Rumunija, Bosnija ir Herecegovina, Ukraina, Latvija, Lenkija, Belgija.

4: Suomija, Italija, Turkija, Izraelis, Estija, Graikija, Kosovas, Farerų salos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi