2020.02.06 10:09

Etiopijoje mirė vos 22-ejų metų bėgikas

LRT.lt 2020.02.06 10:09

Etiopijoje užgeso 22-ejų metų bėgiko Abadi Hadžio gyvybė. Jaunas sportininkas 2017-aisiais laimėjo bronzą IAAF pasaulio kroso varžybose.

Kaip praneša vietos spauda, A. Hadis mirė ligoninėje. Jis pastaruosius mėnesius sirgo neaiškia virusine liga.

„World Athletics“ rašo, kad A. Hadis buvo vienas iš penkių pasaulio sportininkų, pasiekusių bėgimo „hat-tricką“ – per 13 minučių įveikė 5000 metrų distanciją, per 27 – 10000 m ir per 59 – pusmaratonį.

Praėjusiais metais bėgikas iš Etiopijos laimėjo naktinį Bahreino pusmaratonį bei finišavo antras Jungtiniuose Arabų Emyratuose, kur taip pat buvo surengtas pusmaratonis.

A. Hadis 2016-aisias dalyvavo Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse, kur 10000 m bėgime finišavo 15-as. Tais pačiais metais jis tapo tos pačios distancijos nugalėtoju Etiopijos pirmenybėse.