2020.02.06 07:12

Valančiūnas su „Grizzlies“ nugalėjo latvio tempiamą „Mavericks“ ekipą

LRT.lt2020.02.06 07:12

Toliau puikią sportinę formą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) demonstruoja Memfio „Grizzlies“ ekipa (26-25). Per pastarąsias septynerias rungtynes šešias pergales pasiekusi Memfio komanda 121:107 (31:32, 28:24, 41:22, 21:29) pranoko Dalaso „Mavericks“ krepšininkus.

Jonas Valančiūnas varžėsi su kaimyninės Latvijos krepšinio žvaigžde Kristapu Porzingiu, kuris per 29 minutes į „Grizzlies“ krepšį įmetė 32 taškus (5/9 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 7/7 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei blokavo vieną metimą.

Pats J. Valančiūnas ant parketo praleido 28 minutes, pelnė 8 taškus (3/6 dvitaškiai, 2/2 baudos), sugriebė 10 kamuolių, 2 kartus prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

„Mavericks“ komandai ketvirtą kartą iš eilės neteko verstis be Luka Dončičiaus, kuris gydosi čiurnos traumą.

„Grizzlies“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Ja Morantas – vos vieną dvitaškį iš 10 metimų prametęs amerikietis surinko 21 tašką.

„Mavericks“: Kristaps Porzingis 32 (12 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 20 (6/14 metimai), Timas Hardaway 14 (3/13 metimai), Maximilianas Kleberas 10.

„Grizzlies“: Ja Morantas 21 (9/10 dvit.), Jarenas Jacksonas (4/8 trit.) ir Tyusas Jonesas (8/8 metimai) – po 19, Brandonas Clarke'as 18, Dillonas Brooksas 13, De'Anthony Meltonas 10 (9 atk. kam., 5 rez. perd.).