2020.02.05 23:43

Taurių varžybose – sėkmingi „Tottenham“ ir „Bayern“ pasirodymai

LRT.lt2020.02.05 23:43

Savaitės viduryje Europos stadionuose vyko taurių varžybos. Staigmenų užfiksuota nebuvo – Anglijos FA taurėje tolyn žengė „Tottenham“, Vokietijos – Miuncheno „Bayern“ futbolininkai.

Jose Mourinho treniruojama Londono komanda atsakomosiose 4-ojo FA taurės etapo rungtynėse turėjo rimtai paplušėti su „Southampton“ komanda, tačiau galų gale paskutinėmis minutėmis palaužė ją 3:2.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 1:1 – pirma kamuolį į savus vartus pasiuntė Jackas Stephensas, tačiau vėliau rezultatą išlygino Shane`as Longas.

Antrajame kėlinyje svečiai net buvo išsiveržę į priekį, kai tiksliai mušė puikų sezoną žaidžiantis Danny Ingsas, tačiau tada Londono komanda įjungė aukštesnę pavarą – visų pirmą balansą sugrąžino Lucasas Moura, o jau paskutinėmis minutėmis pergalingą smūgį įmušė Heung Min Sonas.

Varžybų aštuntfinalyje „Tottenham“ susitiks su „Norwich“ komanda.

Tuo tarpu Vokietijoje aštuntfinalį kiek lengviau įveikė Miuncheno „Bayern“, namuose 4:3 nugalėję „Hoffenheim“.

Tiesa, čia rezultatas gali pasirodyti apgaulingas – iki 80-osios minutės bavarai pirmavo 4:1, o varžovai atsilikimą sumažino dviem smūgiais paskutinėmis minutėmis.

Du kartus laimėtojų komandoje mušė Robertas Lewandowskis, vieną įvartį pridėjo Thomasas Mulleris, dar vieną smūgį į savus vartus pelnė Benjaminas Hubneris.