Sportas

2020.02.05 10:30

Aistros „Barcelona“ klube: Messi atkirto žaidėjus sukritikavusiam sporto direktoriui

LRT.lt2020.02.05 10:30

„Barcelona“ klube įsiplieskė aistros. Ne pačius geriausius rezultatus šiuo metu demonstruojančioje Katalonijos ekipoje vyksta nesutarimai tarp vadovybės ir žaidėjų.

Antradienį vakare Ispanijos žiniasklaidą sudrebino sporto direktoriaus Erico Abidalio ir Lionelio Messi konfliktas. Vadovybėje dirbantis E. Abidalis viename iš savo interviu sukritikavo žaidėjus dėl jų darbo.

E. Abidalis, bendraudamas su leidiniu „Sport“, teigė, kad dėl Ernesto Valverde atleidimo iš dalies yra kalti patys žaidėjai.

„Daug žaidėjų buvo nepatenkinti ir ne itin atsidavę savo darbui, taip pat buvo vidinių komunikacijos problemų“, – kalbėjo E. Abidalis. – Santykiai tarp trenerio ir komandos rūbinės visada buvo geri, tačiau aš, kaip buvęs futbolininkas, mačiau dalykus, kurių nematė kiti. Pasakiau klubui, kad mus reikia priimti sprendimą (atleisti Valverde – red.).“

Į tokius pareiškimus savo socialiniame tinkle sureagavo komandos kapitonas Lionelis Messi. Argentinietis nustebino futbolo bendruomenę, nes jis retai viešai išreiškia savo poziciją klubo atžvilgiu.

„Man nepatinka kalbėti apie tokius dalykus, bet kiekvienas turi prisiimti atsakomybę dėl savo darbo ir sprendimų“, – „Instagram“ tinkle ant E. Abidalio komentaro nuotraukos rašė L. Messi.

„Žaidėjai yra atsakingi už tai, kas vyksta aikštėje ir yra pirmieji, kurie supranta, jog nežaidžia gerai. Tie, kurie atsakingi už klubo sportinę veiklą, taip pat turi prisiimti atsakomybę ir atsakyti už savo sprendimus.

Galiausiai, kai kalbama apie tam tikrus žaidėjus, reikėtų tiksliai įvardyti jų pavardes, nes kitu atveju yra spekuliuojama ir dalinamasi informacija, kuri iš tikrųjų nėra teisinga“, – pridūrė geriausias 2019-ųjų metų futbolininkas.

Priminsime, kad nuo sausio vidurio „Barcelona“ ekipai vadovauja Quique Setienas, perėmęs trenerio vairą iš jau minėto E. Valverde.