2020.02.04 23:53

Be Giedraičio žaidusi ALBA Milane nugalėjo ryškesnio Gudaičio indėlio nesulaukusią „Olimpia“

LRT.lt2020.02.04 23:53

Rokas Giedraitis nevyko į Milaną Eurolygos rungtynėms, tačiau netektis jo atstovaujamai Berlyno ALBA (8-15) neatsiliepė – Vokietijos krepšininkai išvykoje 102:96 nugalėjo vietos „Olimpia“ (11-12) ir vėl grįžta į kovą dėl patekimo į atkrintamąsias.

R. Giedraitis mačą praleido dėl svarbios priežasties – artimiausiu metu laukiama jo vaiko gimimo.

Tuo tarpu kitoje barikadų pusėje Artūras Gudaitis ryškiau neišsiskyrė – surinko 4 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir surinko 3 naudingumo balus.

Jo komandai tai buvo jau ketvirtasis pralaimėjimas per paskutinius penkis turus.

Pirmoje ketvirto kėlinio dalyje spurtavusi ALBA, atrodė, jau pasidėjo pamatus pergalei (90:80).

Tačiau Milano krepšininkai nuleisti rankų nebuvo linkę ir, likus žaisti mažiau nei minutę, priartėjo (96:100).

Galų gale varžovo pražangą išprovokavo Luke`as Sikma, kuris sumetė abi baudas ir oponentams sugrįžti laiko nebepaliko.

„Olimpia“: Vladimiras Micovas 20 (4/7 trit.), Luisas Scola 15, Sergio Rodriguezas 13 (9 rez. perd.), Nemanja Nedovičius 11, Drew Crawfordas 10.

ALBA: Marcusas Erikssonas 22 (4/9 trit.), Johannesas Thiemannas 13, Luke’as Sikma ir Peytonas Siva (7 rez. perd.) po 12, Landry Nnoko 11.