2020.02.04 19:40

„Frolunda” ledo ritulininkai triumfavo Čempionų lygoje

LRT.lt2020.02.04 19:40

Savos sienos nepadėjo – Čekijoje vykusiame ledo ritulio Čempionų lygos finale šios šalies komanda „Mountfield“ 1:3 (1:3, 0:0, 0:0) turėjo pripažinti Švedijos komandos „Frolunda“ pranašumą.

Pastarieji tokiu būdu apgynė praėjusiais metais tarp savų sienų iškovotą titulą.

Įdomu tai, jog visi rungtynių įvarčiai krito dar pirmajame kėlinyje.

Čekijos komandą, pasinaudodamas kiekybine persvara, septintą kėlinio minutę į priekį išvedė Petras Koukalas.

Tačiau tai ir buvo viskas, ką „Mountfield“ komandai pavyko nuveikti šiose rungtynėse, mat tada iššovė jų varžovai.

Jie per trijų minučių laikotarpį pirmojo kėlinio pabaigoje sumušė tris įvarčius ir taip susikūrė persvarą, kurią išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Tiksliais metimais pasižymėjo Simonas Hjalmarssonas, Maxas Fribergas ir Johanas Sundstromas.

Čempionų lygoje dalyvavo 32 komandos, paskirstytos į 8 grupes po keturias komandas.

Į atkrintamąsias pateko po dvi ekipas iš visų grupių, kurios toliau varžėsi dviejų rungtynių serijoje.

Įdomu tai, jog šių metų finalininkai tarpusavyje jau kovėsi du kartus – jų keliai susikirto dar grupės etape.

H grupės varžybose abi ekipos pasidalino po pergalę išvykoje – Švedijoje „Mountfield“ laimėjo 3:2, tuo tarpu „Frolunda“ varžovų tvirtovėje atsirevanšavo 4:3.