Sportas

2020.02.04 19:11

Draugiškose rungtynėse aikštėje Ronaldo neišvydę korėjiečiai sulauks kompensacijų

LRT.lt 2020.02.04 19:11

Pietų Korėjos teismas nurodė vietos rungtynių organizatoriui kompensuoti dviejų futbolo sirgalių išlaidas po to, kai šie dar vasarą aikštėje neišvydo jų šalyje sužaidžiančio Cristiano Ronaldo.

Kaip rašo BBC, sirgaliai buvo informuoti, jog puolėjas iš Portugalijos sužais bent 45 minutes draugiškose rungtynėse praėjusių metų liepą, kuriose Turino „Juventus“ Pietų Korėjoje žaidė su komanda, surinkta iš geriausių vietinių pirmenybių žaidėjų.

Tačiau portugalas aikštėje nepasirodė, o mačo organizatorei kompanijai „The Fasta“ buvo nurodyta išmokėti kompensacijas dviem sirgaliams. Tiesa, jos yra gana simboliškos ir siekė 371 tūkstantį vietinių vonų, o tai pasiverčia į maždaug 240 svarų.

Kaip teigė „nukentėjusių“ advokatas Kim Min-ki, į šią sumą buvo įskaičiuota ir išmoka už sukeltas „psichologines kančias“.

„The Fasta neteisingai pasinaudojo C. Ronaldo ir suklaidino vietos futbolo sirgalius savo pačių naudai. Žaidėjo fanams tai yra tas pats, kaip prarasti futbolininką, kuriuo jie žavėjosi ir kurį mėgo visą gyvenimą“, – sakė Kim Min-Ki.

Naujienų agentūrai „Reuters“ advokatas taip pat reiškė, jog dirba su dar 87 tokius pačius ieškinius pateikusiais žmonėmis.

65 tūkstančiai bilietų į rungtynes, kurios baigėsi 3:3, buvo iššluoti per tris minutes, o C. Ronaldo buvo demonstruojamas kone visose reklamose.

Tačiau mačo metu sirgalių pyktis nematant savo dievuko vis kilo, jie galų gale net pradėjo skanduoti Lionelio Messi vardą.

Įdomu ir tai, jog Pietų Korėjos futbolo lygos atstovai nusiuntė protesto laišką Turino ekipai dėl to, jog jie esą pažeidė dviejų šalių kontraktą.