Sportas

2020.02.04 17:53

Įdomybės Pamaskvėje – traumuotas Mozgovas pirmos algos sulauks tik pagaliau žengęs į aikštelę

LRT.lt 2020.02.04 17:53

Timofėjus Mozgovas vis dar laukia momento, kada pirmą kartą galės į aikštelę išbėgti su Maskvos srities „Chimki“ marškinėliais ir pranešama, jog būtent tai lemia faktą, kad aukštaūgiui naujasis jo klubas dar nesumokėjo nė vieno cento.

Kaip teigia rusų leidinys „RIA Novosti“, vienerių metų kontraktas tarp žaidėjo ir klubo galutinai aktyvuotas bus tik tada, kol krepšininkas pirmą kartą išbėgs į aikštelę oficialiose rungtynėse. Iki tol buvęs NBA čempionas negaus jokios algos.

Į tokius pranešimus generalinis „Chimki“ direktorius Pavelas Astachovas sureagavo gana ramiai.

„Vos pasirašius kontraktą mes teigėme, jog jis buvo pasirašytas abi puses tenkinančiomis sąlygomis. Bet kokios susitarimo detalės yra slaptos, nebūtų teisinga apie jas diskutuoti“, – teigė P. Astachovas.

T. Mozgovas praėjusią vasarą su „Chimki“ pasirašė vienerių metų kontraktą, taip po devynių sezonų NBA grįždamas į Europą.

Už Atlanto centras iš viso sužaidė 494 rungtynes, o per visus metus vilkėjo Niujorko „Knicks“, Denverio „Nuggets“, Klivlando „Cavaliers“ (su šia komanda 2016-aisiais rusas tapo NBA čempionu), Los Andželo „Lakers“ ir Bruklino „Nets“, kol praėjusių metų sausį, jam dar atstovaujant Orlando „Magic“, jam buvo atlikta kelio operacija, dėl kurios jis nežaidžia iki pat dabar.

„Situacija su Timofėjumi vis dar nėra aiški, laukiame jo žengimo į aikštelę. Niekas nežino, kada tai nutiks. Kai gydytojai leis jam treniruotis ir žaisti, tada jis tai ir darys“, – pasakojo P. Astachovas.