Naujienų srautas

Sportas2020.02.04 12:09

Įspūdingą rekordą medžiojančios, tačiau stringančios Williams treneris: mūsų strategija neveikia

LRT.lt 2020.02.04 12:09

Po nėštumo į tenisą sugrįžusi buvusi pirmoji pasaulio raketė ir net 23-ių „Didžiojo kirčio“ serijos turnyrų čempionė Serena Williams (WTA-364) toliau ieško pergalių recepto, skelbia BBC. 

Nuo tada, kai 2017-ųjų rugsėjį susilaukė dukrelės, S. Williams pralaimėjo visus keturis žaistus „Didžiojo kirčio“ serijos turnyrų finalus. Sausį tenisininkė kovą dėl „Australian Open“ čempionės titulo baigė trečiajame turnyro etape.

„Turime pripažinti, kad mūsų pasirinkta strategija neveikia, – kalbėjo nuo 2012 m. S. Williams treniruojantis Patrickas Mouratoglou. – Turime pažvelgti tiesai į akis, tačiau Serena išlieka pozityvi, kad gali vėl sugrįžti į vėžes. Priešingu atveju ji nebežaistų teniso.“

Po pralaimėtos kovos trečiajame „Australian Open“ turnyro etape kinei Wang Qiang amerikietė tvirtino, kad „kaip profesionalei atletei dvikovoje padarė per daug klaidų“.

Treniruojama P. Mouratoglou daugkartinė teniso turnyrų čempionė laimėjo 10-mt „Didžiojo kirčio“ serijos turnyrų.

Pastarąjį tokį titulą S. Williams iškovojo 2017-aisiais Australijoje.

Į profesionalų sportą S. Williams grįžo praėjus keturiems mėnesiams po dukrelės Olympios gimimo. Sugrįždama į kortus, amerikietė išsikėlė tikslą pagerinti legendinės Margaret Court rekordą – laimėtus 24-is „Didžiojo kirčio“ serijos turnyrų čempionės titulus.

Sausį S. Williams laimėjo savo pirmąjį titulą per pastaruosius trejus metus. Tenisininkė triumfavo Auklande surengtame „Auckland Classic“ turnyre. Triumfas WTA serijos turnyre amerikietei buvo 73-asis karjeroje.

Visgi triumfuoti Melburne surengrame „Australian Open“ amerikietei nepavyko.

„Nesitikėjome, kad krisime iš kovos taip anksti. Nesitikėjome, kad pralėsime apskritai“, – apie savo auklėtinės pasirodymą turnyre kalbėjo P. Mouratoglou.

„Ji buvo pasiekusi viską, kad galėtų ramiai užbaigti profesionalės karjerą – 23-is „Didžiojo kirčio“ serijos turnyrų titulus. Visgi ji nusprendė sugrįžti. Ji nusprendė įdėti visas jėgas – fizines ir psichologines – vien tik tam, kad sugrįžtų į sportą. Ji nori pagerinti visų laikų titulų „Didžiojo kirčio“ serijos turnyruose rekrodą“, – pridūrė specialistas.

Teniso treneris aiškino, kad jo auklėtinė turi galimybių pagerinti rekordą, o pasiekti finalai įrodo S. Williams potencialą.

„Sunku pasakyti, kiek galimybių ji turi. Nežinau, kiek ilgai ji tęs savo karjerą. Kaip bebūtų, ji pasiekė keturis „Didžiojo kirčio“ serijos turnyrų finalus. Tai daug ką pasako apie jos lygį. Jį yra visai šalia titulų. Visgi suprantame, kas vyksta. Suprantame, kodėl ji nelaimi. Yra didžiulis skirtumas tarp pasiekto finalo ir iškovoto titulo“, – kalbėjo P. Mouratoglou.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi