Naujienų srautas

Sportas2020.02.04 11:40

Kilnus „Superbowl“ taurės čempiono poelgis padės greičiau rasti namus beglobiams šunims

LRT.lt 2020.02.04 11:40

Pirmą kartą karjeroje JAV amerikietiškojo futbolo lygos (NFL) čempionu su Kanzas Sičio „Chiefs“ klubu tapęs gynėjas Derrickas Nnadi pergalę finalinėse rungtynėse dėl „Superbowl“ taurės pažymėjo kilniu poelgiu. 

Atletas sujungė jėgas su viena iš Kanzas Sičio šunų prieglaudų ir pažadėjo apmokėti visus mokesčius žmonėms, kurie taps namų neturinčių šunų šeimininkais. Įprastai naujiesiems šunų šeimininkams reikia sumokėti vienkartinį 150 JAV dolerių mokestį pasiimant augintinį iš prieglaudos.

Projektas, pavadintas „KC Per Project“ vardu sulaukė ir gretos sėkmės. Po akcijos paskelbimo naujuosius šeimininkus jau per pirmąją dieną surado 20 šunų – dvigubai daugiau nei įprastai.

„Visą savo gyvenimą norėjau šuns, – kalbėdamas su CNN teigė D. Nnadi. – Kai paskutiniais koledžo metais įsigijau šunį, pamačiau, koks jis yra baikštus. Tai iškart privertė susimąstyti apie kitus gyvūnus, kurie turi šeimininkus ar yra prieglaudoje, kokie jie gali jaustis išsigandę ir vieniši.“

Tai ne pirmas kartais, kai D. Nnadi inicijuoja tokią akciją. Futbolininkas sezono metu buvo pažadėjęs apmokėti šuns įsigijimo mokesčius po kiekvienos „Chiefs“ komandos pergalės. Klubas šiame sezone iškovojo 15 pergalių.

Pergalė kovoje dėl „Superbowl“ taurės reiškia, kad žmonės daugiau nei 100 šunų galės į namus pasiimti už dyką.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi