Sportas

2020.02.04 10:30

Bryanto gedintys gerbėjai prie „Staples Center“ arenos paliko daugiau nei 1300 krepšinio kamuolių

LRT.lt 2020.02.04 10:30

Prabėgus daugiau nei savaitei nuo vieno geriausių visų laikų krepšininko Kobe Bryanto žūties pradėtos tvarkyti „Staples Center“ arenos prieigos, kurios sirgalių buvo paverstos improvizuotu memorialu NBA legendai. 

CNN skelbia, kad po pirmadienį atlikto daiktų surinkimo suskaičiuoti net 1353 krepšinio kamuoliai, sunešti gerbėjų iš viso pasaulio. Ant daugelio jų buvo K. Bryantui ir jo žuvusiai dukrai Giannai skirtos žinutės.

K. Bryanto gedintys sirgaliai taip pat paliko 25 tūkstančius žvakių, 5000 plakatų ir laiškų, 500 pliušinių žaislų, 350 poras sportinių batelių, marškinėlių ir kitų dalykų. Apie tai paskelbė „Staples Center“ arenos prezidentas Lee Zeidmanas savo socialinio tinklapio „Twitter“ paskyroje.

Negana to, buvo įvertintas ir gerbėjų suneštų gėlių kiekis. Pasirodo, kad gerbėjai sunešė tiek gėlių, kad jos galėtų sutilpti į didžiulį statybose naudojamą šiukšlių konteinerį. L. Zeidmano teigimu, gėlės bus panaudotos kompostui kuriant plečiant žaliąsias erdves prie arenos.

Skelbiama, kad surinkti ir sukataloguoti daiktai bus atiduoti K. Bryanto žmonai Vanessai Bryant, kuri išreiškė norą priglausti sirgalių suneštus daiktus.