2020.02.04 06:51

Į trigubo dublio teritoriją beveik įžengęs Sabonis liko nustelbtas sezono rungtynes sužaidusio Porzingio

LRT.lt2020.02.04 06:51

Antrąjį pralaimėjimą iš eilės NBA čempionate patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (31-19) ekipa.  Namuose žaidę „Pacers“ rezultatu 103:112 (22:25, 33:28, 22:29, 26:30) nusileido Dalaso „Mavericks“ (31-19) krepšininkams.

37 minutes aikštėje praleidęs aukštaūgis iš Lietuvos vėl buvo arti dar vieno trigubo dublio šiame sezone. D. Sabonis įmetė 26 taškus (11/17 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/4 baudų), atkovojo 12 kamuolio ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“ gretose D. Sabonis buvo rezultatyviausiais bei atkovojęs daugiausiai kamuolių ir atlikęs daugiausiai rezultatyvių perdavimų.

Dvikovoje likus žaisti kiek daugiau nei penkias minutes lietuvis dvitaškiu su pražanga sumažino atsilikimą iki trijų taškų 93:96. Visgi per likusį laiką latvio Kristapo Porzingio vedami Dalaso krepšininkai išlaikė pranašumą ir įtvirtino savo pergalę.

„Pacers“ gynyba sunkiai tvarkėsi su siautėjusiu K. Porzingiu. Lyderio rolę iš dėl čiurnos traumos dar vienerias rungtynes praleidusio Luka Dončičiaus perėmęs latvis sužaidė sezono rungtynes – pelnė 38 taškus (4/7 dvitaškių, 6/13 tritaškių, 12/12 baudų) ir atkovojo 12 kamuolių.

Indianos klube po vienerių metų pertraukos į rikiuotę sugrįžęs Victoras Oladipo sužaidė jau trečiąjį susitikimą, tačiau toliau stringa bandydamas suderinti savo taikiklį. Šįkart gynėjas pelnė 9 taškus (3/7 dvitaškių, 1/10 tritaškių) bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rytų konferencijoje „Pacers“ ekipa toliau užima 5-ąją poziciją. „Macericks“ Vakaruose žengia 6-oje vietoje.

Indianos „Pacers“: Domantas Sabonis 26 taškai, Malcolmas Brogdonas 14, Mylesas Turneris, Dougas McDermottas ir Jeremy Lambas po 11.

Dalaso „Mavericks“: Kristapas Porzingis 38 taškai, Timas Hardaway 25, Dorianas Finney–Smithas 15.