Sportas

2020.02.03 20:58

Kuriozas Ispanijoje: futbolininkas buvo išvarytas iš aikštės, tada – sugrąžintas ir vėl netrukus išprašytas

LRT.lt 2020.02.03 20:58

Savaitgalį Ispanijos antrajame šalies futbolo divizione („La Liga 2“) įvyko retas reiškinys – tam pačiam futbolininkui dukart buvo parodyta raudona kortelė.

Rungtynėse tarp „Fuenlabrada“ ir „Girona“ klubų, kurias minimaliu skirtumu laimėjo svečiai iš Cherenos, netikėta „žvaigžde“ tapo Fuenlabrados miesto komandos futbolininkas Cristobalis Marquezas.

Jis 68-ąją rungtynių minutę įsirėžė į varžovą ir už tai sulaukė raudonos kortelės. Futbolininkas su tokiu sprendimu sunkiai susitaikė ir susiginčijo su keliais varžovų žaidėjais, tačiau vis tiek buvo išprašytas iš aikštės.

Ispanui patraukus į rūbinę, pagrindinis rungtynių arbitras gavo signalą iš VAR kambaryje dirbusių arbitrų apie tai, kad epizodas nėra vertas tiesioginės raudonos kortelės, todėl teisėjas, įsiklausęs į kolegų pastabas, pribėgo prie žaidėjo ir parodė, kad atsisako raudonos kortelės, todėl jis gali grįžti į aikštę.

Visgi visiškai be bausmės žaidėjui išsisukti nepavyko – raudona kortelė buvo pakeista į geltoną. Emocijų užvaldytas C. Marquezas neįvertino situacijos ir vos tik grįžęs į aikštę puolė ginčytis su varžovais ir su vienu jų surėmė galvomis.

Teisėjas šio epizodo nepraleido pro akis ir tik prieš kelias akimirkas grįžusiam žaidėjui parodė geltoną kortelę, kuri jam buvo antroji. Tai reiškė tik vieną – arbitrui vėl teko iš aikštės šalinti emocijų nesuvaldžiusį „Fuenlabrada“ klubo atstovą.

Be to, už ginčus su teisėju raudoną kortelę išvydo ir „Girona“ žaidėjas. Laimei, jis buvo ant atsarginių suolo ir komandai neteko rungtynių užbaigti dešimtyje.

Epizodas – nuo 0:48 iki 1:15 (žiūrėti atidarius „Youtube“)