Naujienų srautas

Sportas2020.02.03 19:43

Įvertinimas: Kaukėnas – geriausias buvusio klubo dešimtmečio žaidėjas

LRT.lt 2020.02.03 19:43

Įvertinimo užsienyje sulaukė buvęs Lietuvos krepšininkas Rimantas Kaukėnas. Jį dešimtmečio žaidėju išrinko buvęs klubas Italijoje – Emilijos Redžo „Grissin Bon“.

2013-2017 m. laikotarpyje šios komandos marškinėlius vilkėjęs R. Kaukėnas, klubo atstovų nuomone, buvo pripažintas geriausiu praėjusio dešimtmečio žaidėju.

Krepšininkas už šį įvertinimą padėkojo savo socialinėje paskyroje.

„Neturėjau progos padėkoti už tai, kad išrinkote mane geriausiu dešimtmečio žaidėju“, – „Instagram“ tinkle rašė buvęs krepšininkas. – Kaip ten bebūtų, manau, kad visi komandos draugai, treneriai, personalo darbuotojai ir fanai, kurie palaikė mūsų komandą visus tuos metus yra kur kas vertingesni“.

„Man pasisekė, jog turėjau progą žaisti Emilijos Redže ir jausti jūsų meilę. Esu labai pagerbtas. Mano širdyje visada bus vietos jums ir visada jus prisiminsiu. Meilė, kurią gavau iš jūsų, man suteikė papildomų jėgų nenustoti tobulėti ir stumti save į priekį. Aš jus myliu ir dar kartą ačiū!”, – pridūrė R. Kaukėnas.

Ketverius metus „Grissin Bon“ klubo garbę gynęs R. Kaukėnas sykį triumfavo Italijos Supertaurėje ir dukart tapo šalies vicečempionu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi