Naujienų srautas

Sportas2020.02.03 16:23

Karaliaus Mindaugo taurės kovos per LRT – su nauju komentatorių duetu

LRT.lt 2020.02.03 16:23

Šiųmetis Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro šūkis „Tikėkis netikėto“ palies ir rungtynių komentatorius. LRT televizijos žiūrovai lemiamas kovas stebės girdėdami geriausių Lietuvos krepšinio komentatorių balsus, rašo lkl.lt.

Vasario 15-16 d. Klaipėdoje vyksiančias finalo ketverto varžybas komentuos ne tik šio sezono „Betsafe–LKL“ komentatoriai Vaidas Čeponis, Rokas Grajauskas ir Karolis Tiškevičius.

Organizatoriai paruošė ir netikėtumą.

Prie jų prisijungs LRT žurnalistas ir Eurolygos komentatorius Rytis Kazlauskas, kuris sudarys porą su bene daugiausiai patirties prie komentavimo pulto turinčiu Linu Kunigėliu.

„Niekada nebuvau pasitraukęs, tad negalima sakyti, kad grįžtu, – sakė L. Kunigėlis, pastaraisiais metais užsiimantis tarptautinių krepšinio turnyrų transliacijų prodiusavimu. – Kiti mano darbai tiesiogiai susiję su krepšiniu, bet kadangi tai kitokio profilio darbai, negalėdavau priimti kvietimų komentuoti čempionatus.

O šis Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyras vyksta per pertrauką tarptautiniame krepšinyje, tad džiugiai priėmiau kvietimą.“

L. Kunigėlis pastarąjį kartą Lietuvos krepšinio batalijas komentavo per 2017-ųjų LKL finalus.

„Jei nesėdžiu prie stalo su ausinėmis, nereiškia, kad nežiūriu krepšinio, – pabrėžė ilgametis krepšinio komentatorius. – Visuomet stengiuosi pažiūrėti LKL kovas ir nieko naujo bei nežinomo man nebus.“

L. Kunigėlis komentuos vienas pusfinalio bei finalo rungtynes kartu su R. Kazlausku. Jis pastaraisiais sezonais komentavo „Betsafe–LKL“ kovas, o šį sezoną dirba per Kauno „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje.

„KMT finalo ketvertuose dirbau ne vienerius metus ir tokio renginio specifika ypač smagi – komandos supranta, kad vieneriose rungtynėse gali nustebinti ir stengiasi įkąsti išankstiniams favoritams, – sakė R. Kazlauskas. – Džiugu, kad ir šiais metais galėsiu dirbt finalo ketverte, todėl nekantriai laukiu galimybės būti įvykių sūkuryje Klaipėdoje.“

Kitą antradienį ir trečiadienį paaiškės Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketverto dalyviai, kai bus sužaistos atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės. Jos bus tiesiogiai transliuojamos per LRT PLIUS.

Finalo ketvertas vasario 15-16 d. vyks Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, visas lemiamas kovas transliuos LRT televizija.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi