2020.02.02 20:40

Progomis nepasinaudojusi „Manchester City“ patyrė nesėkmę Londone

LRT.lt2020.02.02 20:40

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos paskutinės dvejos 25-ojo turo rungtynės. Skaudžią nesėkmę išvykoje patyrė „Manchester City“ ekipa, kuri dar labiau palengvino lyderio „Liverpool“ gyvenimą.

Pepo Guardiolos kariauna 0:2 pripažino Londono „Tottenham“ komandos pranašumą, kuri į savo sąskaitą įsirašė itin svarbius tris taškus.

„Manchester City“ pirmajame kėlinyje turėjo bent kelias progas pasižymėti. 40-ąją minutę auksinės galimybės neišnaudojo Ilkay‘us Gundoganas – į vokiečio 11 m. baudinį sureagavo Hugo Llorisas.

Antrajame kėlinyje „miestiečiai“ taip pat dominavo su kamuoliu, tačiau viską sujaukė ukrainiečio Oleksandro Zinčenkos raudona kortelė. Mažumoje likę „Man City“ futbolininkai pasipriešinti šeimininkams nepajėgė.

63-ąją minutę savo debiutinėse rungtynėse „Tottenham“ į priekį išvedė olandas Stevenas Bergwijnas, o pranašumą po aštuonių minučių padidino Heungas-minas Sonas.

Pergalę iškovojusi „Tottenham“ pakilo į penktąją poziciją ir nuo Londono „Chelsea“ sumažino atsilikimą iki 4 taškų. „Man City“ lieka antroje vietoje, tačiau juos nuo lyderių skiria net 22 taškai.

Kitose sekmadienį įvykusiose rungtynėse Londono „Arsenal“ ir „Burnley“ pasidalino po tašką – 0:0. Tai buvo jau ketvirtos „kanonierių“ lygiosios iš eilės.