2020.02.02 07:15

Puolime spindėjęs Sabonis neišgelbėjo „Pacers“ nuo apmaudaus pralaimėjimo namuose

LRT.lt2020.02.02 07:15

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (31-18) patyrė netikėtą pralaimėjimą namuose. „Pacers“ 85:92 (11:24, 28:26, 32:22, 14:20) krito prieš vienus iš lygos autsaiderių – Niujorko „Knicks“ (14-36) krepšininkus.

Indianos ekipa problemų prisidarė jau pirmajame ketvirtyje, kai į „Knicks“ krepšį įmetė vos 11 taškų. Antrajame kėlinyje „Pacers“ jau pagerino savo pataikymą ir laimėjo ketvirtį rezultatu 28:26.

Trečiajame kėlinyje „Pacers“ dar labiau pagerino žaidimą puolime – pataikė 6 iš 7 tritaškių. Be to, komandai galiausiai pavyko persverti rezultatą savo naudai – 74:72. Visgi ketvirtajame kėlinyje „Pacers“ vėl įkrito į duobę – sukrapštė viso labo 14 taškų ir pripažino varžovų pranašumą.

D. Sabonis šioje dvikovoje buvo vienintelis ‚Pacers“ šviesulys. Lietuvis per 35 minutes pelnė 25 taškus (10/14 dvit., 0/1 trit., 5/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Kita „Pacers“ žvaigždė – Victoras Oladipo – į savo sąskaitą įsirašė tik 5 taškus. Varžovų gretose rezultatyviausias su 28 taškas buvo Marcusas Morrisas.

„Pacers“: Domantas Sabonis 25 (8 atk. kam.), Mylesas Turneris 12 (6 atk. kam.), Jeremy Lambas 9, Malcolmas Brogdonas (12 rez. perd., 7 atk. kam.) ir Dougas McDermottas po 8.

„Knicks“: Marcusas Morrisas 28 (6 atk. kam.), Julius Randle’as 16 (18 atk. kam.), Tajus Gibsonas 10, Dennisas Smithas 6 (6 rez. perd.), Bobby Portis 5 (7 atk. kam.), Mitchellas Robinsonas 4 (7 atk. kam.).