2020.02.01 22:01

„Liverpool“ pratęsė pergalingą žygį „Premier“ lygoje, „Chelsea“ ir „Man Utd“ barstė taškus

LRT.lt2020.02.01 22:01

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos aštuonerios 25-ojo turo rungtynės. Eilinę pergalę į savo kraitį įsidėjo „Liverpool“ klubas, kuris prieš artimiausius persekiotojus bent laikinam padidino pranašumą iki 22 taškų.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai pirmajame kėlinyje liko be įvarčių, tačiau „Southampton“ buvo nubaustas antroje rungtynių dalyje – „raudonieji“ pasiekė keturis tikslius smūgius.

Iš pradžių pasižymėjo saugai – Alexas Oxlade‘as-Chamberlainas ir Jordanas Hendersonas. Vėliau savo žodį tarė dubliu pasižymėjęs Mohamedas Salah.

Kitose rungtynėse susigrūmė du turnyrinės lentelės kaimynai – „Leicester City“ su Londono „Chelsea“. Vidurio gynėjo Antonio Rudigerio dublis padėjo „mėlyniesiems“ išplėšti tašką.

„Chelsea“ pirmavo rezultatu 1:0, tačiau tada Lesterio ekipa įmušė du įvarčius ir įgijo pranašumą. Visgi juos antrąkart smūgiu galva nubaudė A. Rudigeris.

Dar viena dvikova baigėsi nulinėmis „Manchester United“ ir „Wolves“ klubų lygiosiomis. Šios rungtynės įsiminė tuo, kad „Man Utd“ gretose debiutavo portugalas Bruno Fernandesas.