Sportas

2020.02.01 20:36

Jasikevičius nukėlė kepurę prieš pasvaliečius: jie žaidė nuostabų krepšinį

LRT.lt2020.02.01 20:36

Kauno „Žalgiris“ sulaukė rimto pasipriešinimo Pasvalyje. Iki ketvirtojo kėlinio vidurio atsilikinėję kauniečiai svečiuose 77:74 palaužė „Pieno žvaigždes“.

Šarūnas Jasikevičius po rungtynių pripažino, kad daugiau mažiau ir tikėjosi sunkių rungtynių, mat Eurolygos rungtynės Vilerbane fiziškai išsekino krepšininkus.

„Sveikinu savo komandą su pergale, panašių rungtynių ir tikėjomės, nes Vilerbane rungtynės pareikalavo daug jėgų. Kaip visada, norėjosi duoti pažaisti visiems, bet situacija privertė daryti kitaip“, – sakė strategas.

Š. Jasikevičiui gerą įspūdį paliko pasvaliečių, turnyrinėje lentelėje užimančių paskutinę vietą, žaidimas.

„Norėtųsi pasveikinti ir Pasvalio komandą, kuri tikrai žaidė nuostabų krepšinį. Jų greitis buvo fantastiškas šiandien. Palyginus su tuo, kai mes juos lengvai nugalėjome prieš porą mėnesių, tai vaizdas pasikeitė“, – pridūrė specialistas.

Savo auklėtinių žaidimu nenusivylė ir Gediminas Petrauskas, kuris pripažino, kad ketvirtajame kėlinyje „kortas sumaišė“ žalgiriečių gynybos sistema.

„Pirmiausia, mūsų nusiteikimas buvo kitoks nei anksčiau. Atsakymas į kauniečių spurtą buvo geras. Mes kabinomės į rungtynes ir grįžome. Reikia suprasti ir „Žalgirio“ situaciją, nes jie turi dvi rungtynes laukiančias kitą savaitę.

Nusiteikimo prasme, tai nebuvo gera jų koncentracija. Reikia tokių atveju bandyti įkasti. Ketvirtajame kėlinyje pajutome tą „Žalgirio“ dydį, kai jie pradėjo keistis ginamaisiais“, – komentavo G. Petrauskas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.