Sportas

2020.01.31 16:49

Žiemos žaidėjų perėjimų lango pabaiga: Anglijos ir Ispanijos klubai sulaukė pastiprinimo

LRT.lt 2020.01.31 16:49

Šiąnakt iki vidurnakčio Europos futbolo klubai turi paskutinį šansą prisivilioti naujų žaidėjų. Aktyviausiai paskutinę žiemos žaidėjų perėjimų lango dieną kol kas dirba Anglijos ir Ispanijos ekipos. 

Į Londono „Arsenal“ atvyko kairiojo krašto gynėjas iš „Southampton“ klubo – Cedricas Soaresas. 28-erių metų futbolininkas Šiaurės Londone rungtyniaus bent iki šio sezono pabaigos.

Praėjusį sezoną taip pat pusmečiui į kitą komandą – Milano „Inter“ – persikėlęs portugalas turės galimybę likti „Arsenal“ gretose ir ilgesniam laikui, nes į sandorį buvo įtraukta teisė išpirkti kontraktą.

C. Soaresas tapo antruoju „Arsenal“ naujoku, šią žiemą sustiprinusiu gynybą – neseniai prie komandos prisijungė ispanas Pablo Mari.

Sudėtį praplėtė ir kita garsi Europos komanda – Madrido „Atletico“. Puolime šį sezoną stringanti Ispanijos sostinės vienuolikė susigrąžino Kinijoje rungtyniavusį Yannicką Carrasco.

„Atletico“ anksčiau klube žaidusį belgą pasikvietė likusiam pusmečiui – jis vasarą sugrįš į Daliano „Yifang“, kuriam ir priklauso teises į žaidėją.

Y. Carrasco „Atletico“ pirmą kartą paliko 2018-ųjų žiemą.

Apie sandorį paskelbė ir kitas Ispanijos klubas – „Barcelona“. Tiesa, pastarieji labiau apsirūpino ateičiai – sukirto rankomis su 20-mečiu portugalu Francisco Trincao.

Perspektyvus žaidėjas susitarė dėl penkerių metų kontraktą, tačiau sezoną užbaigs „Braga“ ekipoje, kurioje ir rungtyniauja visą savo profesionalo karjerą.

„Barcelona“ už puolėją sumokėjo 31 mln. eurų. Jis komandą papildys ateinančią vasarą.