Sportas

2015.09.14 17:16

Gintaras Krapikas prašo „nenugirti“ Jono Mačiulio ir nepamiršti kitų indėlio

15min.lt 2015.09.14 17:16

Lietuvos krepšinio rinktinės trenerio asistentas Gintaras Krapikas antradienį ryte dar kartą paklaustas apie puikų Jono Mačiulio žaidimą mače su Gruzija teigė, kad reikėtų nepamiršti ir kitų rinktinės žaidėjų.  

„Užtenka atsiversti bet kokį laikraštį ar interneto puslapį – viskas apie jį parašyta. Dabar labiausiai norėtųsi, kad „nenugirtume“ jo per daug. Svarbiausios rungtynės tik artėja.

Nuo pat pradžių dėl laimėjimų nedarėme ažiotažo, nebuvo euforijos, aišku, nelabai buvo dėl ko. Svarbiausia laimėti rungtynes ir patekti į kitą etapą, ką ir padarėme. Be abejo, su stebuklinguoju Jonu Mačiuliu“, – sakė G. Krapikas.

Nepaisant puikaus puolėjo žaidimo ir 34 pelnytų taškų, Lietuvos rinktinės trenerio asistentas prašė nepamiršti ir kitų žaidėjų indėlio į pergalę.

„Paulius Jankūnas irgi labai prisidėjo prie mūsų pergalės. Manau, kad kartais per daug kritikuojamas Robertas Javtokas irgi vyriškai kovėsi su tikrai pakiliai žaidusiu Zaza Pačulija. Tam ir yra komanda, kad, kai kuriam nors nesiseka, pavyzdžiui, Jonui Valančiūnui, atsirastų kitas“, – teigė G.Krapikas.

Lietuvos ir Italijos mačas „Eurobasket 2015“ ketvirtfinalyje vyks trečiadienį 22 val. Lietuvos laiku.