Naujienų srautas

Sportas2015.09.14 09:37

„One team cup“ taurė iš Prienų iškeliavo į Sankt Peterburgą

basketnews.lt 2015.09.14 09:37

Prienų arenoje baigėsi keturias dienas vykęs tarptautinis „One team cup“ krepšinio turnyras. Jame kovojo keturių šalių klubai. Lietuvai atstovavo Prienų ir Birštono „Vytautas“ bei Utenos „Juventus“, taip Lietuvoje vykstančiose ikisezoninėse stovyklose dalyvaujantys elitiniai Baltarusijos, Rusijos ir Ukrainos klubai. Lietuviams nepavyko prasibrauti į kovą dėl prizinių vietų, tačiau, tiek šeimininko teisėmis rungtyniavęs „Vytautas“, tiek „Juventus“ metė iššūkį tituluotiems svečiams.

Antano Sireikos auklėtiniai tik po pratęsimo 95:98 nusileido Volgogrado (Rusija) „Krasnyj Oktiabr“ komandai su legionieriais, atvykusiais iš žaidėjais iš „Los Clippers“, Atėnų „Panathinaikos“, Stambulo „Bešiktaš“ ir kitų ekipų Baltarusijos čempionams Minsko „Cmoki“ uteniškiai pralaimėjo 72:82.

„Vytautas“ trečiai pagal pajėgumą reguliariojo sezono VTB Vieningosios lygos ekipai Sankt Peterburgo „Zenit“ pralaimėjo 70:72, o Ukrainos čempionui, Južno „Chimik“ – 74:79. Lietuviškoje akistatoje dėl penktosios „One team cup“ turnyro vietos stipresnis buvo „Vytautas“. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai „Juventus“ krepšininkus įveikė 100:81.

Praėjusio turnyro nugalėtojas ukrainiečių „Chimik“ susitikime dėl trečiosios vietos 78:73 įrodė pranašumą prieš„Krasnyj Oktiabr“ ekipą, kurio nuo nesėkmės neapsaugojo ir turnyro dienomis šį klubą papildęs naudingiausias praėjusio sezono Italijos krepšinio A lygos žaidėjas Tony Mitchellas.

Trečiojo tarptautinio „One team cup“ turnyro taurę iškovojo Vasilijaus Karasiovo treniruojamas Sant-Peterburgo „Zenit“, finale 90:73 susitvarkęs su Minsko „Cmoki“. Nepaisant pralaimėjimo finale, baltarusiams tai buvo kokybiškas žingsnis priekin, jei lygintume su praėjusių metų turnyru, kai Prienuose jie liko ketvirti.

„Zenit“ atiteko originali „One team cup“ taurė ir prizas kovingiausiam komandos žaidėjui Ryanui Toolsonui. Prizai taip pat įteikti visoms turnyro komandoms ir jų žaidėjams – Aleksejui Laškevičiui („Cmoki“), Viačeslavui Petrovui („Chimik“), JaJuanui Johnsonui („Krasnyj Oktiabr“), Laimonui Kisieliui („Vytautas“) ir Egidijui Dimšai („Juventus“).

Galutinis komandų išsidėstymas

1. „Zenit“ (Sankt-Peterburgas. Rusija)

2. „Cmoki“ (Minskas. Baltarusija)

3. „Chimik“ (Južnas. Ukraina)

4. „Krasnyj Oktiabr“ (Volgogradas. Rusija)

5. „Vytautas“ (Prienai, Birštonas. Lietuva)

6. „Juventus“ (Utena. Lietuva)

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi