Naujienų srautas

Sportas2020.01.29 13:31

Kai meilė futbolui peržengia ribas: „Manchester United“ gerbėjai užpuolė klubo pirmininko namus

LRT.lt 2020.01.29 13:31

Mančesteryje – beprecedentis įvykis. Pikti „Manchester United“ komandos gerbėjai užpuolė ir fakelais apmetė klubo valdybos pirmininko Edo Woodwardo namus.

Kaip praneša „Manchester Evening News“, užpuolikai „pasirodymą“ prie vieno iš klubo vadovų namų surengė antradienio vakarą. Teigiama, kad namuose nebuvo nei pačio E. Woodwardo, nei jo šeimos narių.

Vienas iš užpuolikų savo „Snapchat“ paskyroje pasidalijo vaizdo įrašu, ant kurio dar ir parašė: „Edas Woodwardas mirs“.

„Manchester United“ klubas sureagavo į išpuolį ir išplatino oficialių pranešimą: „Klubas buvo informuotas apie įvykį šalia vieno iš mūsų darbuotojo namų. Žinome, kad futbolo pasaulis bendradarbiausis su mumis ir kartu su Mančesterio policija nustatysime pažeidėjus.

Visi asmenys, pripažinti kaltais ir prisidėję prie svetimo turto niokojimo, iki gyvenimo pabaigos bus suspenduoti klubo ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Viena yra išreikšti nuomonę, o visai kas kita – daryti nusikaltimą ir kelti pavojų kitų saugumui bei gyvybei. Tam paprasčiausiai nėra jokio pateisinimo.“

E. Woodwardas nėra itin mėgstamas „Manchester United“ sirgalių, tačiau dauguma jų socialiniuose tinkluose pasmerkė šį išpuolį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi