Sportas

2020.01.29 10:45

Žuvusiu kartu su Bryantu palaikytas buvęs NBA krepšininkas: verkėme kartu su dukra

LRT.lt2020.01.29 10:45

Sekmadienį įvykusią sraigtasparnio tragediją, kurioje žuvo Kobe Bryantas su dar 8 žmonėmis, jautriai palietė ir buvusio NBA krepšininko Ricko Foxo šeimą.

R. Foxą ir visą jo šeimą ne tik sujaudino K. Bryanto bei jo dukters netektis, bet ir tai, kad tarp žuvusių iš pradžių buvo paminėtas pats R. Foxas.

TNT laidoje apsilankęs buvęs krepšininkas atskleidė, ką išgyveno kartu su savo šeima.

„Nelinkėčiau to niekam. Pirmiausia, noriu pareikšti užuojautą šeimoms, kurios prarado artimus žmones. Jų gyvenimai apsivertė aukštyn kojomis. Siunčiu giliausią užuojautą ir maldas Kobe šeimai“, – pokalbį pradėjo R. Foxas.

„Mano šeimai taip pat teko išgyventi tai, ko aš negalėjau įsivaizduoti. Su vaikais kalbėjausi apie 45 minutes, kol visa tai vyko.

Kolega Jaredas Greenbergas man parašė žinutę ir paklausė, ar mačiau naujienas. Iš pradžių pagalvojau, kad kalba eina apie batus, kuriuos Kobe atidavė LeBronui, kai šis aplenkė jį rezultatyviausių žaidėjų sąraše.

Jis pasakė, kad „ne“ ir tai, kad aš „turiu prisėsti“. Tuomet jis atsiuntė naujieną apie Kobe žūtį, ką savyje iškart bandžiau paneigti.

Vienos iš mano dukrų didžiausia baimė yra prarasti vieną iš tėvų ir tai sužinoti socialiniuose tinkluose, todėl ji iškart man paskambino ir mes kalbėjome bei verkėme dėl naujienų apie Kobe žūtį.

Kalbėjausi ir leidau laiką su vaikais, o mano telefonas ėmė kaisti nuo skambučių ir žinučių. Galvojau, kad visi nori pakalbėti apie Kobe, o mano noras tebuvo būti su šeima.

Galiausiai, mano draugas Kingas Rice‘as iš kažkur išgirdo, kad sraigtasparnyje galėjau būti ir aš. Jis nesustojo man skambinti, todėl atsiliepiau ir ėmiau kalbėti apie Kobe, o jis man tepasakė: „tu gyvas!“

„Tada vis dar negalėjau suprasti situacijos, o mano telefonas tiesiog „sprogo“ – skambino tiek mama, tiek sesuo ir brolis. Visiems buvo sudėtinga.

Esu palaimintas, kad praleidau tiek daug laiko su Kobe. Miestas, šeima ir visi mes gedime, o naujienos apie mano žūtį tik dar labiau sujaudino“, – sukrečiančia patirtimi pasidalijo R. Foxas, su K. Bryantu Los Andželo „Lakers“ ekipoje rungtyniavęs septynerius metus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.