Sportas

2020.01.29 09:37

„Žalgirio“ fizinio rengimo treneris Justinas Grainys – apie žalgiriečių fizines galimybes bei Šarą aikštelėje

LRT.lt2020.01.29 09:37

Prie #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje apsilankiusio Pauliaus Motiejūno, trenerių Šarūno Jasikevičiaus ir Dariaus Maskoliūno bei krepšininkų prisijungė ir komandos fizinio rengimo treneris Justinas Grainys, rašoma klubo svetainėje.

Kipras Serpauskas ir Lukas Gintautas devintajame #ŽalgirisOnAir tinklalaidės epizode su J.Grainiu aptarė jo paties atsidūrimą „Žalgirio“ klube, dabartinių fizinio rengimo trenerių darbo tobulėjimą, buvusių ir dabartinių žalgiriečių fizines galimybes ir kitus dalykus.

„Pagrindinis pasikeitęs dalykas – daug daugiau prieinamos informacijos, ko anksčiau nebuvo. Manau, kad visi treneriai vienareikšmiškai yra patobulėję ir geresni. Taip pat atsirado bendravimas ir keitimasis informacija. Galbūt aš nesu tas, kuris galėtų spręsti, kas yra geras ar blogas treneris, bet Lietuvoje yra daug gerų trenerių, su kuriais bendraujame ir nuolat keičiamės informacija. Manau, kad dabartinių trenerių žinios yra tikrai didesnės nei praėjusios kartos“, – apie jaunosios kartos Lietuvos fizinio rengimo trenerius kalbėjo jau 8 metus Kauno klube dirbantis specialistas.

Paklaustas, kurie keturi žalgiriečiai galėtų dalyvauti estafetinėje sprinto rungtyje po 100 metrų, „Žalgirio“ fizinio rengimo treneris ilgai negalvojęs atmetė Pauliaus Jankūno kandidatūrą ir pasirinko savo ketvertą.

„Visus keturis šimtus metrų galėtų nubėgti Thomasas Walkupas. O jei rimtai, kartu su juo dar paimčiau Nigelą Hayesą, Luką Lekavičių ir Artūrą Milaknį“, – išskyrė buvęs lengvaatletis.

Pokalbio metu J.Grainys ne kartą įvairiuose kontekstuose prisiminė ir buvusius žalgiriečius. Vienoje iš istorijų nuskambėjo sirgalių pamėgtų krepšininkų pavardės, kurie itin domėjosi savo kūno savybėmis ir galimybėmis.

„Labiausiai savo kūnu domėjosi Kevinas Pangosas ir Tremmellas Dardenas. Nemažai ir Brandonas Daviesas. P.Jankūnas per savo karjerą jau taip pat yra sukaupęs labai daug žinių“, – prisiminimais dalijosi 31-erių J.Grainys.

Apie viską plačiau, atsakymai į „blic“ ir žiūrovų klausimus – naujausioje #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt