2020.01.29 08:43

Bryantą pagerbęs „Milan“ klubas žengė į Italijos taurės pusfinalį

LRT.lt2020.01.29 08:43

Antradienį vakare „AC Milan“ klubas kovoje dėl patekimo į Italijos taurės („Coppa Italia“) pusfinalį pranoko „Torino“ ekipą. Per pridėtą laiką išsigelbėjusi madų sostinės ekipa po pratęsimo 4:2 žengė tolyn.

Rungtynės „San Siro“ stadione prasidėjo nuo tylos minutės, kuri buvo skirta sekmadienį su dar aštuoniais keleiviais per tragišką sraigtasparnio avariją žuvusiam Kobe Bryantui. Pats K. Bryantas buvo „Milan“ ekipos sirgalius, todėl klubas į tai atsižvelgė ir parodė išskirtinę pagarbą buvusiam sportininkui.

„Milan“ rungtynes pradėjo sėkmingai – 12-ąją minutę komandą į priekį išvedė Giacomo Bonaventura. Visgi varžovai atsitiesė ir 71-ąją minutę jau pirmavo rezultatu 2:1 – dublį pasiekė Bremeris.

„Rossoneri“ vienuolikę nuo iškritimo išgelbėjo turkas Hakanas Calhanoglu, kurio įvartis 91-ąją minutę išvedė komandas į pratęsimą. Jo metu H. Calhanoglu pasiekė dar vieną įvartį, o pergalę kiek netrukus užtvirtino Zlatanas Ibrahimovičius.

„Milan“ dėl patekimo į finalą kausis su Turino „Juventus“ komanda.