Naujienų srautas

Sportas2020.01.28 07:13

LeBronas Jamesas skyrė jautrią žinutę žuvusiam Bryantui: mano širdis sudužusi

LRT.lt 2020.01.28 07:13

Žinios apie sekmadienį žuvusią NBA legendą Kobe Bryantą skaudžiai palietė dabartinį Los Andželo „Lakers“ klubo lyderį LeBroną Jamesą, kuris savo karjeroje nekart rungtyniavo prieš žuvusį krepšininką bei kovojo petys į petį su juo JAV rinktinėje. 

Dar praėjusį savaitgalį L. Jamesas rezultatyviausių visų laikų NBA žaidėjų sąraše aplenkė K. Bryantą ir pakilo į trečiąją vietą. Po tokio pasiekimo K. Bryantas pasidalino sveikinimo žinute socialinio tinklapio „Twitter“ paskyroje, džiaugdamasis L. Jameso pasiekimu.

Visgi sekmadienį įvykusi straigtasparnio avarija, kurios metu žuvo 9 žmonės – tarp jų ir K. Bryanto dukra Gianna (Gigi) Bryant, giliai sukrėtė krepšinio visuomenę.

L. Jamesas, kuris žinias apie K. Bryanto žūtį sužinojo grįžęs lėktuvu į Los Andželą, naktį iš pirmadienio į antradienį Lietuvos laiku pasidalino jautria žinute savo socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje.

„Dar nesu pasiruošęs apie tai kalbėti, bet pirmyn. Žmogau, tiesiog sėdžiu ir bandau rasti žodžių šiam įrašui, bet vos tik pradedu, imu verkti galvodamas apie tave, dukterėčią Gigi ir draugystę, kurią turėjome. Aš dar girdėjau tavo balsą sekmadienį ryte prieš išvykdamas iš Filadelfijos į Los Andželą. Tuo metu nė už ką nebūčiau patikėjęs, kad tai bus paskutinis kartais, kai girdėsiu tave. Kas per š****?! Mano širdis sudužusi ir jaučiuosi palaužtas.

View this post on Instagram

I’m Not Ready but here I go. Man I sitting here trying to write something for this post but every time I try I begin crying again just thinking about you, niece Gigi and the friendship/bond/brotherhood we had! I literally just heard your voice Sunday morning before I left Philly to head back to LA. Didn’t think for one bit in a million years that would be the last conversation we’d have. WTF!! I’m heartbroken and devastated my brother!! 😢😢😢😢💔. Man I love you big bro. My heart goes to Vanessa and the kids. I promise you I’ll continue your legacy man! You mean so much to us all here especially #LakerNation💜💛 and it’s my responsibility to put this shit on my back and keep it going!! Please give me the strength from the heavens above and watch over me! I got US here! There’s so much more I want to say but just can’t right now because I can’t get through it! Until we meet again my brother!! #Mamba4Life❤️🙏🏾 #Gigi4Life❤️🙏🏾

A post shared by LeBron James (@kingjames) on

Aš tave myliu, didysis broli. Atiduodu visą širdį Vanessai ir vaikams. Pažadu, kad ant savo pečių nešiu tavo palikimą. Tu tiek daug reiški mums ir ypač visiems „Lakers“ sirgaliams. Jaučiu atsakomybę užsikrauti visą šį mėšlą ir judėti toliau.

Prašau suteik man jėgų iš dangaus aukštybių ir stebėk mane. Aš mus ten užkelsiu. Yra tiek daug dalykų, kuriuos noriu pasakyti, bet tiesiog nepajėgiu to padaryti. Iki kito susitikimo, broli!“, – rašė L. Jamesas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi