2020.01.27 23:58

Jaunimo vedamas „Arsenal“ prasimušė į kitą taurės etapą

visos aštuntfinalio poros
LRT.lt2020.01.27 23:58

„Premier“ lygoje kol kas stringantis Londono „Arsenal“ klubas tęsia kitų titulų medžioklę – komanda pirmadienio vakarą prasimušė į penktąjį Anglijos FA taurės etapą.

Ketvirtajame Mikelio Artetos auklėtiniai išvykoje 2:1 nugalėjo kitą to paties diviziono komandą „Bournemouth“.

Abu pergalingi įvarčiai buvo įmušti dar pirmajame kėlinyje, abu juos sukūrė ir realizavo jaunieji komandos talentai.

Jau penktąją minutę po Gabrielio Martinelli perdavimo savo komandą į priekį išvedė Bukayo Saka, o jau po kiek daugiau nei po dvidešimties minučių pats jaunasis anglas sėkmingai asistavo komandos draugui – išnaudojęs gerą jo perdavimą įvarčiu pasižymėjo ir ekipos puolėjas Eddie Nketiah.

Per pridėtą antro kėlinio laiką rezultatą sušvelninti spėjo Samas Surridge`as, bet didesnės įtakos mačo baigčiai tai nebeturėjo, tad „Arsenal“ atsidūrė kitame etape. Ten jų lauks „Portsmouth“ klubo iššūkis.