Sportas

2020.01.27 22:31

Tvarkaraščiu nepatenkintas Kloppas Atsakomosioms taurės rungtynėms mes komandos jaunimą

LRT.lt 2020.01.27 22:31

„Liverpool“ klubas sekmadienį nesugebėjo pirmu bandymu žengti į penktąjį FA taurės etapą, kai išvykoje tik 2:2 sužaidė su trečiojo diviziono „Shrewsbury“ klubu, tad turės žaisti atsakomąjį mačą. Tiesa, komandos vairininkas Jurgenas Kloppas jam pasitelkti pirmos komandos žaidėjų neplanuoja.

Atsakomosios rungtynės „Anfield“ stadione turėtų būti sužaistos kitos savaitės viduryje, tačiau Jurgenas Kloppas teigė, jog tame mače žais komandos jaunieji žaidėjai.

To priežastis atrodo paprasta – „Premier“ lygoje dabar bus paskelbta dviejų savaičių pertrauka, tad J. Kloppas yra pažadėjęs leisti žaidėjams pailsėti iki vasario 10-osios dienos.

Susiklosčius tokiai situacijai, jog tuo metu teks žaisti taurės rungtynes, vokietis iš karto teigė, jog nei jis pats, nei visa pagrindinė komanda tame mače nedalyvaus, o žengti į kitą etapą bandys komandos jaunimas su savo treneriu Neilu Critchley priešakyje.

Pertrauka vasario mėnesį lygoje yra skiriama pirmą kartą, mat jau ne vienerius metus komandų atstovai piktinosi, jog turi žaisti šventiniu Kalėdų laikotarpiu.

FA atstovai tokiu vokiečio manevru nėra patenkinti ir teigė, jog visi klubai sutiko, jog numatomos laisvos savaitės metu gali tekti sužaisti taurės etapo pakartojimus, tačiau J. Kloppo pozicijos tai nekeis ir jis patvirtino, jog atsakomajame mače nežais nė vienas pagrindinės komandos futbolininkas.