Naujienų srautas

Sportas2020.01.27 19:42

„Sūduvos“ treneris pasidžiaugė antromis rungtynėmis, klubas išsiskyrė su dviem žaidėjais

LRT.lt 2020.01.27 19:42

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Heimo Pfeifenbergeris po kontrolinių rungtynių su Rygos RFS (1:1) teigė, kad komanda žaidė geriau nei prieš keletą dienų su Rygos „Metta“, rašo fksuduva.lt.

„Žaidėme su stipria komanda, deja, rungtynių metu vėl atsilikome 0:1. Vis dėlto komanda pademonstravo charakterį ir išlygino rezultatą. Matyti, kad žaidėjai turi daug noro, užsivedimo, kovotojų charakterį. Todėl jie ir laimėjo čempionų titulus 3 metus iš eilės. Tai akivaizdu ir rungtynėse, ir treniruotėse, – kalbėjo „Sūduvos“ treneris. – Manau, mums šios rungtynės buvo geresnės nei praeitos, žaidime buvo dar daugiau kombinacijų, gerų atakų. Aišku, tam tikrais momentais ėmėmės rizikingų sprendimų, tačiau tai suprantama per kontrolines rungtynes. Vertinant bendrai, esu gana patenkintas mūsų pasirodymu.“

Po poros dienų „Sūduva“ užbaigs pirmąjį pasirengimo sezonui etapą ir išvyks į treniruočių stovyklą Kipre. Pirmąją atlikto darbo dalį H. Pfeifenbergeris vertina teigiamai.

„Nauja taktika rėmėmės tik antrą kartą, tad turime dar daug visko tobulinti, žaidėjams reikia daug dalykų įsisavinti. Vis dėlto nuveiktu darbu esu patenkintas, kaip jau minėjau, su kiekvienomis rungtynėmis žaidžiame vis geriau, – sakė H. Pfeifenbergeris. – Taip pat reikia atsižvelgti į tai, kad mums dar trūksta žaidėjų, todėl kai kuriems futbolininkams tenka dideli krūviai.“

Praeitos savaitės antrąją pusę su „Sūduva“ treniravosi į komandos peržiūrą atvykę prancūzas Jules’is Iloki ir kroatas Hrvoje Culjakas, tačiau po rungtynių su RFS priimtas sprendimas su šiais futbolininkais atsisveikinti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi