Sportas

2020.01.27 15:03

Sunkiai žodžius rinkęs Javtokas: Kobe buvo talentingas, darbštus, charizmatiškas, lyderis ir nugalėtojas

LRT.lt2020.01.27 15:03

Kobe Bryanto netektis jautriai palietė ne tik JAV, bet ir viso pasaulio krepšinio bendruomenę. Kauno „Žalgirio“ klubas surengė specialių interviu su Robertu Javtoku, kuriam ne kartą aikštėje teko akis į akį susigrumti su viena didžiausių krepšinio legendų.

„Buvau sukrėstas. Grįžome vakar po rungtynių, žinia atėjo į telefoną, vėliau įsijungiau televiziją ir supratau, kad tai ne šiaip išdaiga, o didelė netektis. Esu sukrėstas tiek aš, tiek žmona, tiek vaikai. Atrodo vaikai net nematė jo žaidžiančio, bet tai visus palietė“, – sunkiai žodžius rinko R. Javtokas.

Kalbėdamas apie K. Bryanto įtaką krepšiniui, „Žalgirio“ sporto direktorius neslėpė, kad amerikietis tapo tikru pavyzdžiu kiekvienam.

„Jis paliko didelį įspaudą visų krepšininkų žaidime. Tai yra kovotojas, lyderis ir jeigu reikėtų rinktis, kaip turėtų atrodyti profesionalus krepšininkas, žaidėjas ar tėvas, manau, kad Kobe būtų tas pavyzdys pirmoje eilėje“, – kalbėjo R. Javtokas.

„Jis buvo talentingas, darbštus, charizmatiškas, lyderis ir nugalėtojas. Visos tos savybės atspindėjo jį. Jeigu visas pasaulis, skaitant naujienas internete, jo gedi, tai visos šios savybės visiems įstrigo atmintyje“, – tęsė karjerą baigęs krepšininkas.

R. Javtokas interviu pabaigoje pridūrė, kad „Žalgiris“ simboliškai surengs krepšininko pagerbimą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.