Sportas

2020.01.27 15:44

Prieš Kobe žaidęs Marčiulionis: lyginčiau jį su Jordanu

Gintarė Grikštaitė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2020.01.27 15:44

Lietuvos krepšinio legenda Šarūnas Marčiulionis su sekmadienį žuvusiu Kobe Bryantu krepšinio aikštėje susitiko tik du sykius, tačiau puikiai atsimena šiuos susitikimus. NBA žaidęs lietuvis palygino jį su pačiu Michaelu Jordanu.

„Aš tai lyginčiau jį su Jordanu, nes jie abu tokie sunkiai nuspėjami. Gali staigiai sustoti, mesti. Negali sakyti, kad va jis eis į kairę. Stoja, meta. Labai maišytas žaidimas yra. Ir aišku jis turi pasitikėjimą savo metimu. Todėl jam duodavo tiek daug mesti“, – kalbėjo Š. Marčiulionis.

Lietuvos krepšinio legendos kelias su Kobe krepšinio aikštėje oficialiose rungtynėse buvo susikirtęs tik kartą, pirmajame K. Bryanto sezone NBA.

Šarūnas Marčiulionis prisiminė Kobe Bryantą: matėsi, kad vaikis bus nepaprastas

1996 metų gruodžio 1 dieną Los Andželo „Lakers“ 104:96 įveikė Denverio „Nuggets“. Kobe tose rungtynėse per beveik 3 minutes pelnė 2 taškus. Š. Marčiulionis žaidė 14 minučių ir pasižymėjo 5 taškais.

Po dviejų dienų Š. Marčiulionis sužaidė paskutinį savo karjeros mačą NBA. Gavęs traumą įžaidėjas sezono pabaigoje baigė savo karjerą.

Pats lietuvis geriau atsimena parodomąjį mačą prieš sezoną: „Jei pakrapštyti atmintį, tai kažkiek pažįstami buvom, kai jis tik baigė mokyklą ir turėjome Havajuose parodomąsias varžybas prieš „Lakers“. Tada jau matėsi, kad vaikis nepaprastas bus. <...>

Tai didžiulė netektis krepšinio pasauliui. Dabar ypač, kai jis tapo krepšinio ambasadoriumi Kinijoje. Ir mūsų krepšinį prisimena labai. Jis tikrai buvo šviesus žmogus, pagal mintis, atmintį, apsiskaitymą. Jis tikrai būtų labai gerai populiarinęs krepšinį ir tai būtų atnešę daug naudos“ , – kalbėjo Š. Marčiulionis.

Tragedija JAV: nukritus sraigtasparniui žuvo legendinis krepšininkas Kobe Bryantas
Los Andželo policija praneša, jog kartu su Kobe Bryantu žuvo ir 13-metė jo dukra
Legendinio Kobe Bryanto marškinėlių pakėlimo ceremonija „Staples Center“ arenoje
Sudie, Black Mamba: Kobe Bryanto ir jo dukros žūtis sukrėtė visą pasaulį
Socialinių tinklų naujienos: pasaulis gedi Kobe Bryanto, liūdesį dėl krepšininko žūties išreiškė ir Obama, ir Trumpas
Galėjai arba dievinti, arba nekęsti: abejingų žuvusiam Kobe Bryantui nebuvo
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt