2020.01.26 16:14

Italijoje vėl nelaimėjo „Inter“, Ispanijoje vis gilėja „Atletico“ duobė

LRT.lt2020.01.26 16:14

Italijoje sekmadienį žaistose 21-ojo „Serie A“ turo rungtynėse dar du taškus prarado Milano „Inter“ futbolininkai, savo stadione tik lygiosiomis 1:1 sužaidę su „Cagliari“ vienuolike.

Tai buvo jau trečiosios Antonio Conte vadovaujamos komandos lygiosios čempionate paeiliui.

Įdomu ir tai, jog visos jos buvo pasiektos identišku rezultatu 1:1.

Tiesa, ilgą laiką atrodė, kad Milano ekipai pavyks pasiekti pergalę, mat pirmajame kėlinyje ją į priekį išvedęs buvo Lautaro Martinezas.

Jam asistavo debiutines rungtynes Italijos komandoje žaidęs Ashley Youngas.

Tačiau antrajame kėlinyje pusiausvyra į rungtynes buvo grąžinta, kai įvartį į savo buvusios komandos vartus pelnė Radja Nainggolanas.

Milano komanda dabar turi 48 taškus ir nuo pirmoje vietoje esančių Turino „Juventus“ atsilieka trimis taškais, tiesa, pastarieji dar turi rungtynes rezerve.

Tuo tarpu Ispanijoje iš nesėkmingo ruožo niekaip neišsikapsto Madrido „Atletico“.

Prieš tai trijų rungtynių iš eilės visuose turnyruose nelaimėję Diego Simeone auklėtiniai suklupo ir vėl – šį kartą be įvarčių 0:0 buvo išsiskirta su lentelės autsaideriais „Leganes“.

Madrido komanda po 21 rungtynių turi 36 taškus ir lentelėje užima ketvirtą vietą.

Per kelias pastarąsias savaites „Atletico“ pralaimėjo Ispanijos Super taurės finalą to paties miesto „Real“, o šios savaitės viduryje sensacingai baigė žygį Ispanijos taurėje, pralaimėję trečiojo diviziono „Leonesa“ komandai.