2020.01.25 23:17

„Barcelona“ suklupo Valensijoje ir atidavė iniciatyvą varžovams iš Madrido

LRT.lt2020.01.25 23:17

Netikėtą nesėkmę Ispanijos čempionate patyrė „Barcelona“ vienuolikė, išvykoje 0:2 neprilygusi „Valencia“ ekipai.

Abu rungtynių įvarčiai buvo įmušti antrajame rungtynių kėlinyje.

Praėjus vos trims minutėms po pertraukos kamuolį į savų vartų tinklą nukreipė svečių gynėjas Jordi Alba, o mačui jau einant į pabaigą tiksliai mušė Maximiliano Gomezas.

Beje, tas pats M. Gomezas savo komandą į priekį išvesti galėjo jau pirmajame kėlinyje, tačiau nerealizavo 11 m baudinio – jo smūgį atrėmė Marcas-Andre Ter Stegenas.

Įdomu tai, jog vokiečiui tai buvo pirmasis atremtas baudinys Ispanijos čempionate per penkis su puse komandoje jau praleistų metų.

Tai taip pat buvo pirmoji nesėkmė prie komandos vairo naujajam Barselonos komandos strategui Quique Setienui.

„Barcelona“ dabar turi 43 taškus ir vis dar lieka pirmoje vietoje, tačiau tiek pat turintis ir dar mačą rezerve turintys Madrido „Real“ turės gerą šansą katalonus aplenkti.