Sportas

2020.01.25 11:03

Pirmojo žalgiriečių „šimtuko“ Eurolygoje autoriumi tapęs Lukošiūnas: jaudiniesi tik ant suolo

Rytis Kazlauskas, LRT.lt2020.01.25 11:03

Karolis Lukošiūnas dėl savo taiklių metimų šiame sezone „nudegė“ jau antrą kartą. Penktadienį Kaune sužaistose pergalingose rungtynėse prieš Berlyno ALBA jaunasis „Žalgirio“ snaiperis pataikė tritaškį, pelnė pirmuosius karjeroje taškus Eurolygoje ir savo komandai leido surinkti triženklį taškų skaičių. 

Kauniečių ritualai sako – žaidėjas, surinkęs komandai šimtąjį tašką privalo komandos draugus vaišinti vakariene. Į tokią situaciją žaidėjas patenka jau antrą kartą. Pirmasis nutiko dar lapkričio 17-osios dvikovoje Pasvalyje su „Pieno žvaigždėmis“, kur būtent K. Lukošiūno dvitaškis tapo lemtingu vakarienės klausimo lygtyje.

Šįkart K. Lukošiūnas savo pirmųjų taškų dar ilgai nepamirš. Po susitikimo portalo LRT.lt kalbintas žaidėjas tvirtino, kad didesnės įtampos išėjęs į aikštę nejautė.

„Tiesiog sėdi ant suolo ir lauki savo šanso, o būdamas ant suolo tikriausiai jaudiniesi kiek daugiau. Išeidamas į aikštelę užsimiršti ir žaidi krepšinį“, – šypsojosi krepšininkas.

Susitikimo pabaigoje žalgiriečiai akivaizdžiai puolime ieškojo K. Lukošiūno, kuris buvo likęs vienintelis taškų nepelnęs žalgirietis susitikime su ALBA. Po kelių pramestų metimų ir po dar vieno snaiperiui skirto derinio, kamuolį į krepšį įkrito.

„Vos ne visi deriniai rungtynių pabaigoje buvo statomi ant manęs. Pavyko nuskaityti varžovų gynybą, įvertinti situaciją ir pataikyti metimą“, – aiškino K. Lukošiūnas.

Jau po rungtynių ne vienas krepšinio gerbėjas juokavo, kad vienas jauniausių komandos žaidėjų turės gerokai patuštinti piniginę, pamaitindamas visą „Žalgirio“ komandą. Krepšininkas juokavo, kad vyresni žaidėjai pasirūpina, kad jaunimas finansiškai nenuskurstų.

„Visaip gaunasi, kartais gauname nuolaidų iš veteranų, kad nebūtų neteisybės“, – juokėsi žalgirietis.