Naujienų srautas

Sportas2020.01.24 14:32

Varžybų džiaugsmą vėl pajautusi Golovkina: buvau pasiilgusi to jausmo

LRT.lt 2020.01.24 14:32

Viena geriausių Lietuvos čiuožėjų Aleksandra Golovkina į Europinę sceną grįžo sėkmingai – Europos čempionato trumpojoje programoje surinko 50,88 taško. Tačiau svarbu šiuo atveju ne taškai, o pats faktas, jog sportininkė po ilgos pertraukos grįžo į aukščiausio lygio varžybas.

Čiuožėja svarbiose varžybose nedalyvavo nuo 2016-ųjų metų – tada ji nusprendė stabdyti čiuožėjos karjerą ir pasirinko studijuoti Londone.

Praėjusių metų gruodį ji startavo Lietuvos čempionate, jį laimėjo ir taip gavo teisę atstovauti Lietuvai dabar Austrijoje vykstančiose varžybose.

Pati sportininkė pirmuoju savo pasirodymu liko patenkinta.

„Vertinu labai gerai, padariau tik vieną mažą klaidelę viename šuolyje, bet daugiau viskas buvo labai gerai.

Prieš startą jaučiausi gana ramiai, gal tik šiek tiek jaudinausi, nes buvo didelis tarpas čiuožime. Labiau laukiau pračiuožimo negu dėl jo jaudinausi“, – pripažino A. Golovkina.

Europos dailiojo čiuožimo čempionate – Aleksandros Golovkinos šokis pagal „Seven Nation Army“ muziką

Paprašyta įvertinti jausmą grįžus į tokio lygio varžybas, čiuožėja teigė, jog džiaugiasi dėl tokio savo pasirodymo.

„Jausmas labai geras, mėgstu dalyvauti tokiose varžybose, smagu, kad pavyko taip sugrįžti.

Manau, dabar galiu čiuožti labiau dėl savęs, nes man patinka, ne tik tam, kad padaryčiau šuolius ar kažkokius elementus, noriu pasidžiaugti čiuožimu ir man tai patinka“, – kalbėjo A. Golovkina.

Ji taip pat pripažino, jog kurį laiką svarstė į čiuožimą negrįžti apskritai, tačiau mažais žingsneliais, taip pat radus tinkamą trenerį, buvo priimtas sprendimas vėl apsiauti pačiūžas.

„Buvo tai, kad neplanavau grįžti į čiuožimą, nes buvo ir trauma, buvo ir kitų problemų, tai nusprendžiau mokytis, išvažiavau į universitetą.

Bet buvau pasiilgusi čiuožimo, buvo labai sunku be treniruočių. Tai pradėjau dirbti trenere, pati po truputį čiuožti.

Išsikėliau sau tikslą iššokti nors vieną trigubą šuolį, nes pasiilgau to jausmo. Tada pradėjome dirbti su treneriu džiaugiuosi, kad su treneriu pasisekė“, – savo trenerį Davidą Richardsoną gyrė sportininkė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi