2020.01.24 08:16

Netikėtumas Ispanijoje: „Atletico“ iš taurės varžybų buvo išspirti trečios lygos klubo

LRT.lt2020.01.24 08:16

Sensacija buvo užfiksuota ketvirtadienio vakarą vykusiose Ispanijos Karaliaus taurės varžybose, kur jau pirmame etape savo kelią link trofėjaus baigė Madrido „Atletico“ ekipa – Diego Simeone auklėtiniai netikėtai išvykoje po pratęsimo 1:2 neprilygo kukliam „Cultural Leonesa“ klubui, žaidžiančiam vos trečiame Ispanijos futbolo divizione.

Į turnyro aštuntfinalio etapą kuklus Leono klubas prasimušė pirmą kartą nuo 1955-ųjų ir antrą kartą apskritai, tuo tarpu Madrido ekipa šiame turnyro etape suklupo pirmą kartą nuo 2012-ųjų.

Atrodė, jog svečiai, nors ir sunkiai nei galėjo būti planuota, su savo užduotimis susitvarkys, mat 63-ąją minutę juos į priekį išvedė Angelis Correa.

Tačiau tada jų varžovai pradėjo gelbėtis – 83-ąją minutę Julenas Castaneda rezultatą išlygino ir taip rungtynių baigties sprendimą perkėlė į pratęsimą.

Jame sėkmė ir toliau šypsojosi šeimininkams – nepaisant jo, jog „Atletico“ per papildomą laiką atliko net 9 smūgius, savų šansų jie nerealizavo ir už tai buvo nubausti, kai 108-ąją minutę tiksliai mušė Sergio Bunito, taip nunešdamas stadiono stogą.

Per likusį laiką sostinės komanda nebeišsigelbėjo ir stadioną palikti turėjo nuleistomis galvomis.