2020.01.24 00:16

Dramatišką pergalę iškovojęs „Liverpool“ klubas įsirašė į Anglijos futbolo istoriją

LRT.lt2020.01.24 00:16

Jurgeno Kloppo diriguojama „Liverpool“ komanda pratęsė pergalių žygį Anglijos „Premier“ lygoje. 24-ajame ture „raudonieji“ išvykoje po atkaklios kovos 2:1 pranoko „Wolves“ futbolininkus.

Tai buvo jau 22-oji „Liverpool“ ekipos pergalė šiame „Premier“ lygos sezone. Į titulą nusitaikę Liverpulio miesto futbolininkai nuo artimiausių persekiotojų yra atitrūkę iki 16 taškų.

Šioje akistatoje Jordanas Hendersonas svečius į priekį išvedė jau 8-ąją minutę, tačiau „vilkams“ pavyko atstatyti lygybę, kai antrojo kėlinio pradžioje pasižymėjo Raulis Jimenezas.

Visgi „Liverpool“ parodė charakterį ir 84-ąją minutę išplėšė pergalę – mačo herojumi tapo Roberto Firmino.

„Liverpool“ su šia pergale įsirašė į Anglijos futbolo istorijos knygą – tapo penktuoju klubu, kuriam pavyko šalies pirmenybėse nepralaimėti 40 rungtynių iš eilės. Tai anksčiau yra padarę dar keturi klubai: „Nottingham Forest“, „Arsenal“, „Chelsea“ ir „Huddersfield Town“.

„Liverpool“ per paskutines 40 rungtynių Anglijos pirmenybėse yra iškovojęs 35 pergales ir 5 kartus sužaidęs lygiosiomis.