Sportas

2020.01.23 19:38

Giedraitis prieš dvikovą su „Žalgiriu“: laukia kitoks krepšinis nei Berlyne

LRT.lt2020.01.23 19:38

Rokas Giedraitis ketvirtadienį vakare kartu su Berlyno ALBA komanda atvyko į laikinąją sostinę, kur jau penktadienį lauks dvikova su Kauno „Žalgiriu“.

R. Giedraitis su ALBA šį sezoną jau buvo pamokęs „Žalgirį“, kai Vokietijoje iškovojo pergalę 69:62. Visgi, kaip pripažįsta pats krepšininkas, kauniečiai yra gerokai pagerinę savo žaidimą, todėl dabar laukia dar sunkesnė kova.

„Nuotaikos geros, turėjome savaitę laiko pasiruošti šioms rungtynėms. Pasiruošėme ir tuo pačiu pailsėjome“, – teigė R. Giedraitis – „Žalgiris“ žaidžia intensyvų krepšinį, žiūrėjome daug jų rungtynių įrašų. Bus tikrai sunku, bus tikrai kitoks krepšinis nei buvo Berlyne, „tie“ metimai pas juos ateina ir tikrai bus daug sunkiau“.

R. Giedraitis šį sezoną Eurolygoje vidutiniškai renka po 13,5 taško, atkovojo po 4,1 kamuolio, atlieka po 1,6 rezultatyvaus perdavimo ir renka po 14,6 naudingumo balo.

Paklaustas apie savo paties žaidimą, lietuvis atsakė: „Stengiuosi daryti tai, ko iš manęs prašo treneris. Gerai, kad sekasi, dar jeigu laimi komanda, tuomet išvis super. Treneris dažniausiai prašo geros gynybos. Mačiau, kad jūs sakote, jog pas mus gynyba yra bloga, bet iš tikrųjų mūsų reikalauja geros gynybos. Iš pradžių, žinoma, gera gynyba, nes kai varžovai prameta, mums tada lengviau bėgti į priekį.“

R. Giedraitis ne taip seniai sulaukė asmeninio pripažinimo, kai Eurolygos vadovai jį kartu su Shane‘u Larkinu įvardijo kaip lūžio sezoną žaidžiančiais krepšininkais.

„Smagu. Sulaukti tokio pripažinimo geriausiame Europos turnyre man pačiam yra geras įvertinamas.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.