Sportas

2020.01.23 17:13

Slovėnijos krepšinio žvaigždė pakartojo: jo nebus olimpinėje atrankoje

LRT.lt2020.01.23 17:13

Majamio „Heat“ marškinėlius vilkintis Goranas Dragičius dar kartą pakartojo, kad nepadės Slovėnijos rinktinei artėjančią vasarą Kaune įvyksiančioje 2020 m. olimpinėje atrankoje.

33-ejų metų slovėnas nacionalinėje komandoje nežaidė nuo 2017-ųjų, kai jai padėjo triumfuoti Europos krepšinio čempionate.

Praėjusių metų pasaulio čempionate nedalyvavusi Slovėnijos rinktinė į Tokijo olimpines žaidynes bandys prasibrauti iš atrankos turnyro, kuris birželį vyks Lietuvoje.

Daug kalbėta apie tai, ar slovėnams pavyks surinkti visas savo šalies krepšinio žvaigždės, tačiau G. Dragičius iškart nurodė, kad iš jo pusės iniciatyvos sugrįžti nebus.

„Visada rinktinei atiduodavau visas jėgas, tačiau mano kūnas daugiau nebėra tas pats. Dabar privalau būti išmintingesnis. Vasarą būsiu su savo vaikais, kuriems ir turiu skirti pirmenybę“, – kalbėjo krepšininkas.

G. Dragičius pabrėžė, kad Slovėnija dabar turi naują krepšinio žvaigždę, į kurį ir turi būti dedamos visos viltys.

„Turime jauną komandą, kuriai reikia užaugti kartu su Luka (Dončičiumi). Jis turi būti lyderis ir suburti komandą bendram augimui. Neabejoju, kad jis atliks nuostabų darbą“, – pridūrė slovėnas.

Olimpinis atrankos turnyras Kaune vyks birželio 23-28 dienomis. Lietuviai A grupėje varžysis su Pietų Korėjos bei Venesuelos krepšininkais.

Tuo metu Slovėnijos B grupėje laukia akistatos su Lenkijos ir Angolos komandomis. Į Tokijo olimpines žaidynes kelialapį iškovos tik atrankos turnyro nugalėtojai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.