Naujienų srautas

Sportas2020.01.23 15:47

Sėkmingai startavusi lietuvių pora jau žvelgia į priekį: labai norime savo programą perteikti visiems

pamatykite lietuvių pasirodymą
LRT.lt 2020.01.23 15:47

Lietuvių šokių ant ledo pora Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed sėkmingai startavo Grace (Austrija) vykstančiame Europos dailiojo čiuožimo čempionate ir garantavo sau dalyvavimą šeštadienio laisvojoje programoje.

S. Ambrulevičius ir jo porininkė amerikietė trumpojoje programoje surinko 73,22 balo ir jau aišku, kad su tokiu rezultatu mūsų šaliai atstovaujanti pora gaus galimybę dalyvauti laisvojoje programoje.

Lietuvių trumposios programos pasirodymas:

Ambrulevičiaus ir Reed pasirodymas Europos dailiojo čiuožimo čempionate: per plauką nuo geriausio karjeros rezultato

Geriausios poros rezultatas trumpojoje programoje – 73,41.

Po pirmojo pasirodymo lietuviai liko patenkinti savo čiuožimu ir teigė, jog, nors mažų klaidelių išvengta nebuvo, rezultatu galima džiaugtis.

„Nustebino – kad gavome „ketvirtą lygį" žingsnius, čia yra aukščiausias lygis su gerais pliusais. Tiek greičio paėmėme, kad vos į areną tilpau, bet kažkaip sutalpinau. Reikėjo kovoti, buvo klaidelė, kai nepagriebiau kojos, bet išsaugojau, nes viskas buvo gana sinchronizuotai, o visus kitus dalykus atlikome.

Rezultatas neblogas, pakartojome sezono geriausią rezultatą Europos čempionate, o ne kažkur mažiau reikšmingose varžybose, kaip Europos čempionatui neblogai“, – įspūdžiais iškart po čiuožimo dalinosi S. Ambrulevičius.

Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius: pakartoję geriausią sezono rezultatą, pora džiaugiasi galėsianti parodyti ilgąją programą

Jam antrino ir partnerė A. Reed.

„Labai džiaugiamės, labai sunkiai treniravomės prieš čia atvykdami, buvo labai sunkios trys savaitės, jaučiu, kad viskas atsipirko. Daug dirbome ties mažomis detalėmis, manau, kad dėjome žingsnį į priekį ir galėsime žygiuoti toliau“, – pasakojo amerikietė.

Kaip pasakojo S. Ambrulevičius, porai itin padėjo ir tai, jog prieš varžybas jie turėjo galimybę startuoti ir labiau pramoginėse varžybose, kurios padėjo atsipalaiduoti.

„Labai padėjo pačiuožti šou pas Povilą (Vanagą – LRT.lt), ten galime pajusti laisvę pasidžiaugti šokiu. Smagu, kad galėjome perteikti visas linksmybes ant ledo, dabar laukiame ilgosios programos, ji mums patiems labai skirtinga lyginant su ankstesnėmis, norime ją perteikti visiems. Buvo pakeitimų, norime juos išpildyti ir eiti toliau, nebėra laiko stovėti vietoje“, – pasakojo čiuožėjas.

Laisvojoje programoje lietuviai startuos šeštadienį – transliacija LRT PLIUS kanalu ir portale LRT.lt startuos 14.25 val.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi