2020.01.23 06:58

Varžovų nesustabdytas Sabonis surinko dvigubą dublį, o „Pacers“ susitvarkė su reikalais Finikse

LRT.lt2020.01.23 06:58

Į pergalių kelią NBA čempionate sugrįžo Indianos „Pacers“ (29-16) klubas su Domantu Saboniu. Finikse sužaistose rungtynėse „Pacers“ 112:87 (30:24, 24:24, 29:17, 29:22) sutriuškino vietos „Suns“ (18-26) klubą.

34 minutes rungtynes sužaidęs D. Sabonis buvo vienas svečių pergalės kalvių. Aukštaūgis surinko 24 taškus (8/11 dvitaškių, 8/11 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei blokavo varžovo metimą.

Jau pirmoje susitikimo dalyje D. Sabonis buvo įmetęs 12 taškų, o po dviejų kėlinių „Pacers“ pirmavo 6 taškų skirtumu – 54:48.

Antroje rungtynių pusėje „Pacers“ įjungė aukštesnę pavarą ir, laimėję trečiąjį kėlinį dviženkliu skirtumu (29:17), įtvirtino savo pozicijas dvikovoje ir iškovojo pergalę.

Indianos ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo tarpsezoniu Finiksą palikęs T.J. Warrenas. Puolėjas pelnė 25 taškus ir atkovojo 3 kamuolius.

Rytų konferencijoje „Pacers“ sugrįžo į penktąją poziciją ir aplenkė Filadelfijos „76ers” klubą.

Indianos „Pacers“: T.J. Warrenas 25 taškai, D. Sabonis 24, Dougas McDermottas 12, Justinas Holiday 11, T.J. McConellas 10.

Finikso „Suns“: Kelly Oubre 17 taškų, Devinas Bookeris 16, Elie Okobo 11, DeAndre Aytonas 10.