Naujienų srautas

Sportas2020.01.22 16:28

Naujam sezonui besiruošiantis „Panevėžys“ sukirto rankomis su patyrusiu brazilu

LRT.lt 2020.01.22 16:28

Reprezentacinė Panevėžio miesto komanda stiprina savo gretas. FK „Panevėžys“ pasirašė sutartį su 32 metų saugu iš Brazilijos Edenilsonu Bergonsi. Į Aukštaitijos sostinę brazilas atvyko iš Italijos „Seria D“ lygoje rungtyniaujančio klubo „Atletico Terme Fiuggi“, rašoma klubo svetainėje.

Edenilsonas savo futbolininko karjerą pradėjo 2006 metais gimtojoje šalyje, kur atstovavo „Gremio U-20“ ekipai. Penkis sezonus praleidęs savo gimtinėje futbolininkas išvyko į Europą, kur žaidė įvairių šalių komandose. Vidurio saugo pozicijoje rungtyniaujančiam 186 cm ūgio žaidėjui teko žaisti Italijos, Belgijos, Kipro, Kosovo, Ispanijos čempionatuose. Tris sezonus (2015-2017 metais) „Panevėžio“ naujokas žaidė stipriausioje Bulgarijos futbolo lygoje, kur atstovavo „Cherno More“, „CSKA Sofia“ ir „Pirin“ klubams.

Dvigubą Italijos ir Brazilijos pilietybę turintis futbolininkas jau spėjo debiutuoti „Panevėžio“ ir „Valmieros“ draugiškose rungtynėse, kurias Aukštaitijos ekipa laimėjo rezultatu 2:0.

„Treneriams Edenilsonas paliko gerą įspūdį. Tai protingas, puikiai aikštę matantis ir dažniausiai gerus sprendimus priimantis futbolininkas. Šis patyręs žaidėjas yra universalus – gali žaisti tiek atakuojančio, tiek atraminio saugo pozicijoje. Manome, kad Edenilsonas sustiprins mūsų komandą“, – kalbėjo FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas.

FK „Panevėžys“ su naujoku pasirašė sutartį iki sezono pabaigos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi