Naujienų srautas

Sportas2015.09.11 07:11

Linksma eilinio nervų karo pabaiga: čekus palaužę lietuviai – pirmi grupėje

15min.lt 2015.09.11 07:11

Blankus vaizdas nesikeičia. Dar vienos dramos išvengti nepavyko. Lemiamoje Rygoje vykstančio Europos čempionato D grupės turnyro akistatoje su čekais lietuviai buvo priversti žaisti pratęsimą, tačiau jo metu išvargo pergalę – 85:81.

Laimėję šią dvikovą, mūsiškiai tapo D grupės nugalėtojais.

Po šešiolikos metų Jonas Kazlauskas vėl vos skaudžiai neužlipo ant čekiško grėblio. 1999 m. Prancūzijoje vykusiose žemyno pirmenybėse čekai sensacingai pažemino lietuvius 78:62, o mūsiškių nesugebėjo išgelbėti net į rinktinę sugrįžęs Arvydas Sabonis. Pagal panašų scenarijų dvikova vyko ir šį kartą, tačiau antroje rungtynių pusėje lietuviai sugebėjo pavyti varžovus, o pirmojo šio čempionato pratęsimo metu išplėšė pergalę.

Nors prieš mačą buvo manoma, kad Lietuvos rinktinei ir šį kartą teks verstis be negaluojančio Jono Valančiūno, tačiau „centras“ ne tik žaidė nuo pat pirmojo kėlinio, tačiau ir buvo svarbus mūsų komandos ramstis.

Ant kortos šiame mače buvo pastatytas ne tik pirmos vietos likimas. Pirmoji D grupės komanda prieš aštuntfinalį turės dvi laisvas dienas ir, specialistų teigimu, kur kas lengvesnį koridorių link pusfinalio.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi